Телевізор LG OLED42C51LA
  • Готово до відправки
  • Код: OLED42C51LA
Телевізор LG OLED42C51LA
Аудіосистема потужністю 20 Вт підтримує Dolby Atmos та технологію AI Sound Pro з віртуальним звучанням 11.1.2 для більш об’ємного ефекту під час перегляду фільмів та ігор.
Основні характеристики:
  • Діагональ екрана: 42"
  • Роздільна здатність: 3840×2160 (4K Ultra HD)
  • Тип матриці: OLED
  • Частота оновлення: до 144 Гц
  • HDR: Dolby Vision, HDR10, HLG
  • Smart TV: webOS 25
  • Бездротові інтерфейси: Wi-Fi 6, Bluetooth 5.3
  • HDMI: 4 × HDMI 2.1
  • USB: 3 × USB
  • Підтримка VRR, ALLM, G-Sync, FreeSync
  • Підтримка Dolby Atmos
  • VESA: 300×200 мм