Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Huawei |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR4x |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Ваги | 1,68 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | MateBook D 16 2024 53013WWU |
| Марка | Huawei |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Мультимедіа | Kamera |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 16GB |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Błyszcząca |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1200 |
| Роз'єми | 1x USB 2.0 |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Zintegrowana |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









