Доставка зі складу 5-10 днів.

Ноутбук Gigabyte Aorus 15 BKF із виділеним графічним процесором NVIDIA GeForce RTX 4060 для ноутбуків. Оперативна пам'ять (встановлена) 16 Гб. Процесор Intel Core i7-13700H. Діагональ екрану 15.6". Операційна система Windows 11 Home.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB > Laptopy 16GB RAM |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діагональ екрана | 15,6 cala > Laptopy 15,6 cala |
| Місткість жорсткого диска | 1TB |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Aorus 15 BKF |
| Марка | Gigabyte > Laptopy Gigabyte |
| Модель відеокарти | GeForce RTX 4060 > Laptopy GeForce RTX 4060 |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 8GB |
| Операційна система | Windows 11 |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 2560x1440 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Родина процесорів | Intel Core i7 > Laptopy Intel Core i7 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
| Колір | Czarne > Czarne Laptopy |
| Частота процесора | 4800MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

