Телевізор Samsung QE32LS03C
  • В наявності
  • Код: UE32T4510
Телевізор Samsung QE32LS03C
The Frame.
Шедевр в вашій вітальні
*реальний дизайн може відрізнятися для кожної моделі
Нова естетика стилю
Жодних відблисків
Матове покриття екрану запобігатиме утворенню відблисків.
Дизайн The Frame
Повторює стиль картини, доповненої елегантною рамкою.
Режим «Картина»
Відображає полотна всесвітньо відомих художників, коли ви його вимикаєте.
Змінна рамка
Можна обрати рамку різного кольору, що доповнить саме ваш інтер'єр.
Незмінна чіткість зображення
Матовий екран
Яскравий акцент інтер'єру
Стиль витонченої картини
Широкий асортимент рамок
*змінні рамки купуються окремо
Ваша власна експозиція
Режим «Картина»
Унікальний дизайн
photo
Регульована підставка
photo
Настінна фіксація
Мистецтво на вашій стіні
Широкий вибір картин
Мої фотографії
*підтримує синхронізацію через SmartThings
*сумісний формат JPEG
Зіллється із простором
Датчик яскравості
Бездоганна передача кольору
Реалістичний колір із Quantum Dot
*виміряно за стандартами DCI P3, сертифіковано VDE
Ваш Розумний дім
SmatrHub
*необхідний обліковий запис Samsung
*підбірка контенту здійснюється лише в рамках сервісів, на які виконано передоплату
Mobile Mirroring
*синхронізує пристрої Samsung Galaxy через Smart View
Пульт SolarCell
*для зарядки пульта просто залиште його сонячною панеллю догори
*підтримує зарядку від природного сонячного світла і штучного освітлення в кімнаті
Датчик руху
*необхідно активувати в налаштуваннях телевізора
Вражаючий звук
Технологія OTS LITE
Об'єднує ТВ і саундбар
*може підтримуватися не для всіх моделей ТВ та саундбарів
Більше, ніж просто ТВ
AI ENERGY
*режим AI Energy доступний тільки для нових моделей 2023 року CU7000↑ та 32" LS03C
*характеристики оптимізації енергоспоживання можуть відрізнятися для різних моделей
Samsung Knox
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
HD-формат720р
Гарантійний термін12 міс
Діагональ екрану32 дюйм
Вигнутий екранНі
Кріплення на стінуТак
Модельний рік2023
Наявність LED-підсвічуванняТак
Операційна системаTizen
Підтримка HDTVТак
Підтримка Smart TVТак
Споживана потужність43 Вт
Роздільна здатність екрану1366×768
СтанНовий
Способи управлінняПульт-указка
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Технологія дисплеяQLED-телевізор
Тип LED підсвічуванняDirect LED
Тип покриття екрануГлянсовий
Тип телевізораLED
Формат екрану16:9
КолірБілий
Звук
Dolby DigitalТак
Вбудований сабвуферНі
Кількість динаміків2
Об'ємне звучанняТак
СтереозвучаниеТак
Сумарна потужність звуку10 Вт
Функції
FM-радіоНі
Захист від дітейТак
Картинка в картинціНі
Підтримувані форматиMKV, VideoCD, JPEG, AVI
Підтримка 24p True CinemaНі
Підтримка DLNAТак
Підтримка SkypeНі
Таймер снаТак
Функція "Time Shift"Ні
Мова менюАнглійська, Іспанська, Російська, Український, Китайський, Німецький, Французька
Інтерфейси
Бездротові можливостіBluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Ethernet
Вхід/ВихідСлот расширения CI, 2 x HDMI 1.4, Ethernet , 2 x USB 2.0
Вихід на навушникиТак
Кількість роз'ємів HDMI2
Кількість роз'ємів USB2
Підтримувані формати флеш-картCompact Flash
Розміри
Вага5.1 кг
Висота426.8 мм
Глибина25.5 мм
Ширина727.3 мм