Телевізор Samsung QE75QN90D
  • В наявності
  • Код: QE75QN90D
Телевізор Samsung QE75QN90D
Міць штучного інтелекту в 4K
Телевізор Samsung QN90D 75" Neo QLED 4K пропонує найкращі враження від перегляду завдяки процесору 4K на базі штучного інтелекту. Технологія масштабування зображення до 4K, що використовує 20 нейронних мереж, перетворює будь-який контент на зображення з роздільною здатністю, близькою до 4K. Процесор NQ4 AI Gen2 оптимізує зображення і звук, забезпечуючи високу якість 4K, незалежно від того, чи дивитеся ви контент стрімінгових сервісів, граєте у відеоігри або насолоджуєтеся спортивними трансляціями.
Точність і деталізація з Quantum Matrix
Яскравість і контраст з Neo Quantum HDR+
Реалістичне 3D-зображення з Real Depth Enhancer Pro
Автоматичний ігровий режим з AI
Занурення у звук із Dolby Atmos
Гармонійне поєднання телевізора та саундбара
Адаптивний звук Pro
Керування розумними пристроями
Режим аудіо 360° з Galaxy Buds
Режим Multi View
Елегантний дизайн NeoSlim
Телевізор Samsung QN90D 75" Neo QLED 4K має витончений, ультратонкий і елегантний профіль. Він виглядає як витвір мистецтва, стильний з усіх боків, що робить його чудовим доповненням до будь-якого інтер'єру.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
HD-формат2160p
Гарантійний термін12 міс
Діагональ екрану75 дюйм
Вигнутий екранНі
Кріплення на стінуТак
Модельний рік2024
Наявність LED-підсвічуванняТак
Операційна системаTizen
Підтримка HDTVТак
Підтримка Smart TVТак
Споживана потужність220 Вт
Роздільна здатність екрану4K Ultra HD (3840×2160)
СтанНовий
Способи управлінняПульт-указка
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Технологія дисплеяQLED-телевізор
Тип LED підсвічуванняDirect LED
Тип покриття екрануАнтивідблиск
Тип телевізораQled
Формат екрану16:9
КолірЧорний
Звук
Dolby DigitalТак
Вбудований сабвуферТак
Кількість динаміків6
Об'ємне звучанняТак
СтереозвучаниеТак
Сумарна потужність звуку60 Вт
Функції
FM-радіоНі
Захист від дітейТак
Картинка в картинціНі
Підтримувані форматиMKV, VideoCD, JPEG, AVI
Підтримка 24p True CinemaТак
Підтримка DLNAТак
Підтримка SkypeНі
Таймер снаТак
Функція "Time Shift"Так
Мова менюАнглійська, Іспанська, Російська, Український, Китайський, Німецький, Французька
Інтерфейси
Бездротові можливостіBluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Ethernet
Вхід/ВихідСлот расширения CI, 4 x HDMI 2.1, Ethernet , 2 x USB 2.0
Вихід на навушникиТак
Кількість роз'ємів HDMI4
Кількість роз'ємів USB2
Підтримувані формати флеш-картCompact Flash
Розміри
Вага34.1 кг
Висота957.4 мм
Глибина27.7 мм
Ширина1670 мм