Телевізор Samsung QE65S85D
  • В наявності
  • Код: QE65S85D
Телевізор Samsung QE65S85D
Штучний інтелект для покращеного якості
Телевізор Samsung 65” OLED 4K (QE65S85D) оснащений потужним процесором NQ4 AI Gen2 з технологією 4K AI Upscaling, який використовує 20 нейронних мереж для покращення якості контенту. Завдяки цьому процесору ваші фільми, спортивні трансляції та відеоігри набувають більш чіткого зображення, близького до 4K, та високоякісного звуку, забезпечуючи ідеальне сприйняття.
Яскраві кольори та глибокий чорний завдяки OLED
Елегантний та стильний дизайн
Samsung 65” OLED 4K (QE65S85D) має обтічний та елегантний дизайн, який органічно впишеться в будь-який інтер'єр. Конструкція телевізора поєднує плавні лінії та сучасні форми, створюючи атмосферу гармонії та занурення в зображення, ідеально доповнюючи стиль вашого дому.
Інтерактивні можливості з Tizen OS
Плавність руху та покращена якість гри
З частотою 120 Гц та технологією Motion Smoother телевізор Samsung 65” OLED 4K (QE65S85D) дозволяє насолоджуватись ігровим процесом без затримок та розмиття зображення. Ви зможете відчути виключну плавність рухів, а підтримка VRR в іграх з роздільною здатністю до 4K гарантує якісну графіку навіть у найдинамічніших сценах.
OLED HDR для неймовірних деталей
Покращена глибина зображення
ВиробникSamsung
HD-формат2160p
Гарантійний термін12 міс
Діагональ екрану65 дюйм
Вигнутий екранНі
Кріплення на стінуТак
Модельний рік2024
Наявність LED-підсвічуванняТак
Операційна системаTizen
Підтримка HDTVТак
Підтримка Smart TVТак
Споживана потужність125 Вт
Роздільна здатність екрану4K Ultra HD (3840×2160)
СтанНовий
Способи управлінняПульт-указка
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Тип LED підсвічуванняDirect LED
Тип покриття екрануАнтивідблиск
Формат екрану16:9
КолірЧорний
Звук
Dolby DigitalТак
Вбудований сабвуферТак
Кількість динаміків2
Об'ємне звучанняТак
СтереозвучаниеТак
Сумарна потужність звуку20 Вт
Функції
FM-радіоНі
Захист від дітейТак
Картинка в картинціНі
Підтримувані форматиMKV, VideoCD, JPEG, AVI
Підтримка 24p True CinemaТак
Підтримка DLNAТак
Підтримка SkypeНі
Таймер снаТак
Функція "Time Shift"Так
Мова менюАнглійська, Іспанська, Російська, Український, Китайський, Німецький, Французька
Інтерфейси
Бездротові можливостіBluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Ethernet
Вхід/ВихідСлот расширения CI, 2 x USB 2.0, 4 x HDMI 2.0, Ethernet
Вихід на навушникиТак
Кількість роз'ємів HDMI4
Кількість роз'ємів USB2
Підтримувані формати флеш-картCompact Flash
Розміри
Вага18.9 кг
Висота829.7 мм
Глибина33.9 мм
Ширина1446.6 мм