Телевізор Samsung QE65LS03D
  • В наявності
  • Код: QE65LS03D
Телевізор Samsung QE65LS03D
Телевізор SAMSUNG QE65LS03D — це втілення сучасних технологій і елегантного дизайну, що створює неповторний досвід перегляду. З діагоналлю 65" (165 см) та роздільною здатністю 3840 x 2160 (4K UHD), цей телевізор пропонує неймовірну чіткість і деталізацію зображення, яке пожвавлює кожну сцену.
Технології для покращення зображення
Бездротові комунікації та управління
Аудіосистема конфігурації 2.0.2 з сумарною потужністю динаміків 40 Вт забезпечує якісний звук, що доповнює візуальний досвід. Телевізор має два USB роз'єми та чотири HDMI 2.0 роз'єми, що дозволяє підключати безліч периферійних пристроїв.
Енергоефективність телевізора SAMSUNG QE65LS03D відповідає класу A, з річним споживанням 223 кВт/г. Споживання електроенергії у звичайному режимі становить 153 Вт, а в режимі очікування/вимкнено — лише 0,5 Вт. Габарити без підставки складають 1456.8 x 831.9 x 24.9 мм, а з підставкою — 1456.8 x 868.9 x 260.9 мм. Вага без підставки — 22,4 кг, з підставкою — 22,8 кг.
Характеристики
Основні атрибути
ВиробникSamsung
HD-формат2160p
Гарантійний термін12 міс
Діагональ екрану65 дюйм
Вигнутий екранНі
Кріплення на стінуТак
Модельний рік2024
Наявність LED-підсвічуванняТак
Операційна системаTizen
Підтримка HDTVТак
Підтримка Smart TVТак
Споживана потужність153 Вт
Роздільна здатність екрану4K Ultra HD (3840×2160)
СтанНовий
Способи управлінняПульт-указка
ТВ-тюнерЦифровой Т2
Технологія дисплеяQLED-телевізор
Тип LED підсвічуванняDirect LED
Тип покриття екрануАнтивідблиск
Тип телевізораLED
Формат екрану16:9
КолірЧорний
Звук
Dolby DigitalТак
Вбудований сабвуферНі
Кількість динаміків2
Об'ємне звучанняТак
СтереозвучаниеТак
Сумарна потужність звуку20 Вт
Функції
FM-радіоНі
Захист від дітейТак
Картинка в картинціНі
Підтримувані форматиMKV, VideoCD, JPEG, AVI
Підтримка 24p True CinemaТак
Підтримка DLNAТак
Підтримка SkypeНі
Таймер снаТак
Функція "Time Shift"Так
Мова менюАнглійська, Іспанська, Російська, Український, Китайський, Німецький, Французька
Інтерфейси
Бездротові можливостіBluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Ethernet
Вхід/ВихідСлот расширения CI, 4 x HDMI 2.1, Ethernet , 2 x USB 2.0
Вихід на навушникиТак
Кількість роз'ємів HDMI4
Кількість роз'ємів USB2
Підтримувані формати флеш-картCompact Flash
Розміри
Вага22.4 кг
Висота831.9 мм
Глибина24.9 мм
Ширина1456.8 мм