Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - дротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, закрита конструкція, роз'єм 3,5 мм, для ПК, PlayStation 4, PlayStation 5 і Nintendo Switch, з регулюванням гучності, діапазон частот: 20 Гц-40000 Гц, конвертер: 40 мм , довжина знімного шнура 1,8 м, час автономної роботи до 50 год(с)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turtle Beach |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Hmotnost | 301 g |
| Барва | Black |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Подальша влада | Case included |
| Дизайн | around the ears |
| Довжина кабелю | 1,8 m |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 50 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Directional sensing |
| Платформа | PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch |
| Підсвітка | Without backlight |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Термін експлуатації батареї (навушники) | 50 hr(s) |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack |
| Функції | Noise-canceling, Microphone muting, removable |
| Частота до | 16 000 Hz |
| Частота от | 100 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴









