Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, закрита конструкція, Bluetooth, радіочастотний зв'язок, для ПК, PlayStation 5 і Xbox Series, діапазон частот: 20 Гц-20000 Гц, конвертер: 40 мм, час автономної роботи до 24 години
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Hmotnost | 363 g |
| Барва | White |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Заряджання акумулятора | bezdrátové nabíjení |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 24 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Платформа | PC, PlayStation 5, Xbox Series |
| Підсвітка | Without backlight |
| Будівництво | Closed |
| Тип з'єднання | Bluetooth, Radiofrequency |
| Функції | Microphone muting |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 60 Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










