Доставка зі складу 5-10 днів.


Не можете вирішити?
Ми допоможемо вам знайти продукти, які вас задовольнять. Спробуйте наш посібник із придбання ІТ-продуктів.


HDR 10
Дослідіть монітор UHD 4K HDR
Завдяки технології HDR10 ви побачите кожну деталь у світлих і темних областях сцени.


IPS із покриттям 98% sRGB (тип.)
Справжні кольори та широкий кут огляду
Монітор LG IPS має виняткову точність передачі кольору – він покриває 98% палітри sRGB. Крім того, він має широкий кут огляду, що полегшує насолоду чудовою якістю кольору.


Калібрування кольору
Калібрування кольору точно відображає кольори на екрані та запобігає поступовим змінам, тому оригінальний колір завжди зберігається.


Radeon FreeSync™
Чистше та плавніше зображення
Технологія Radeon FreeSync™ зменшує розриви та заїкання, які виникають через різницю між частотою кадрів відеокарти та частотою оновлення монітора. Це робить зображення плавнішим і менш затримковим у динамічних іграх.


Індивідуальні режими для різних ігор
Гравець може вибирати між FPS, RTS і спеціальними режимами. Налаштування можна змінювати та адаптувати до кожного типу гри.


Синхронізація динамічної дії
Технологія Dynamic Action Sync мінімізує затримку введення, тому все відбувається на екрані в реальному часі.


Стабілізатор чорного
Стабілізатор чорного від LG освітлює темні сцени, полегшуючи пошук суперника.


Екранне керування
Простий у користуванні інтерфейс користувача
Екранне меню просте та інтуїтивно зрозуміле. Ви можете встановити параметри екрана лише кількома клацаннями.
*Останнє програмне забезпечення OnScreen Control можна завантажити з LG.com. Зображення лише для ілюстрації. Попередній перегляд 5:9 недоступний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5.2 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 44 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | 27UL500-W |
| Марка | LG > Monitory LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | Nie dotyczy |
| Споживана потужність | 36W Вт |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Розподіл | LG Polska |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴








