Телевізор QNED LG 75QNED85T3C 75 cali 4K UHD
  • В наявності
  • Код: 167518901
Доставка зі складу 5-10 днів.
Колір: чорний Аксесуари в комплекті: пульт дистанційного керування Magic MR24 Можливість настінного кріплення: ТакVESA: 400 x 300 мм Вага з основою: 35 кг Вага без основи: 33 кг Висота з основою [мм]: 1055 мм Ширина з основою [мм] ]: 1677 Глибина з основою [мм] ]: 370 мм Висота без основи [мм]: 965 мм Ширина без основи [мм]: 1677 мм Глибина без основи [мм]: 30,9 мм Тип телевізора: QNED Розмір екрана [дюйми]: 75" Роздільна здатність [px]: 3840 x 2160 px ТВ-тюнер ефірний (DVB-T): DVB-T2 Динаміки: Потужність стереодинаміків [Вт]: 20 Вт + 20 WHD Стандарт: 4K Ultra HDЧастота оновлення [Гц]: 100 Гц / 120 Гц Кабельне телебачення тюнер (DVB-C): DVB-CT Супутниковий ТВ-тюнер (DVB-S): DVB-S2HDR (розширений динамічний діапазон): ТакДіагональ екрану [дюйм]: від 75" Технологія HDR: HDR10 / HLGSспеціальні функції: ["Pilot Magic", «Інтернет-додатки», «Об’ємний дисплей» ] Готовий до цифрового сигналу 2022: Так, має декодер DVB-T2 HEVC Рекомендована відстань перегляду [м]: 3 - 3,4 м Технологія підсвічування матриці: Edge LEDHDMI [шт.]: 4Інше: 1 x роз’єм RFEthernet (LAN): YesCI-роз’єм (Common Interface): 1Bluetooth: YesWiFi: YesUSB [шт.]: 2Smart TV: ТакОпераційна система: webOSПроцесор: ?8 AI Processor 4KРежими зображення: ["Спортивний режим","Кінорежим","Життя" ,"Стандартний режим" ]Спортивний режим: Спортивний режимЕнергоспоживання на 1000 год: 83 кВт*годЕкран: ["75" 4K Ultra HD"]Матриця: ["QNED 100Hz / 120Hz"]Роз'єми: ["4xHDMI","WiFi","LAN ","2xUSB" ,"BT","CI+"]Система SmartTV: ["WebOS"]DVB-тюнер: ["S2","C","T2 (2022 Digital Ready)"]Функції: ["SmartTV", "HDR"]