Доставка зі складу 5-10 днів.
Завантажити
GW2480T
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Benq |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 27 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 23,8 cala > Monitory 23,8 cala |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | GW2480T |
| Марка | BenQ > Monitory BenQ |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Споживана потужність | 27W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип матриці | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

