
Зовнішній диск SanDisk Professional G-DRIVE 6TB (2022)
17 120 ₴
- В наявності
- Код: S11035
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Зовнішній жорсткий диск - 3,5" з роз'ємом USB-C, інтерфейс: USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1), швидкість читання до 250 МБ/с, швидкість запису до 250 МБ/с, ємність накопичувача 6000 ГБ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sandisk |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість диска | 6 000 GB (5,86 TB) |
| Місткість сховища (загальна) | 6 000 GB (6 TB) |
| Інтерфейс | USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) |
| Використовувати | External |
| Маса | 1 380 g (1,38 kg) |
| Матеріал | Aluminium |
| Швидкість читання | 250 MB/s |
| Вміст пачки | Cable |
| З'єднувач | USB-C |
| Тип зберігання | HDD |
| Формат (форм-фактор) | 3.5" |
| Колір | Grey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 120 ₴









