Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, закрита конструкція, роз'єм 3,5 мм, радіочастотне підключення, USB-A, для ПК, PlayStation 5, Xbox ONE і Xbox Series, з регулятором гучності, частотний діапазон: 20 Гц-20000 Гц, чутливість: 105 дБ/мВт, опір: 320 Ом, перетворювач: 40 мм, довжина знімного шнура 1,5 м, час автономної роботи до 27 год(с)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Logitech |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| 3D/AR | 3D model + AR model in Android app, 3D model + AR model in iOS app |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Довжина кабелю | 1,5 m |
| Інші об'єкти нерухомості | App for headphone settings, Case included, USB cable included |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Значок Logitech | Logitech icon multibuy |
| Кількість навушників | 2 (stereo) |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 27 hr(s) |
| Мікрофон | Да |
| Платформа | PC, PlayStation 5, Xbox ONE, Xbox Series |
| Підсвітка | Without backlight |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 320 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , USB Type-A, Radiofrequency |
| Функції | Microphone muting, removable |
| Колір | Blue |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | 105 dB/mW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






