Доставка зі складу 5-10 днів.
Ігрові навушники - бездротові, з мікрофоном, гарнітурою, навколо вух, закрита конструкція, 3,5 мм Jack, Bluetooth 5.2, USB-A, для ПК, PlayStation 5 і Xbox Series, підтримують AAC і SBC, ігровий режим, з регулюванням гучності, діапазон частот: 20 Гц-20000 Гц, чутливість: 97 дБ/мВт, опір: 34 Ом, конвертер: 50 мм, час автономної роботи до 24 годин
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Skullcandy |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth-версія | 5.2 |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Інші об'єкти нерухомості | Separate 3.5mm microphone jack, Headphone earcups, Folding construction |
| Заряджання акумулятора | USB-C |
| Конвертери розмірів | 50 mm |
| Конструкція мікрофона | Foldable |
| Максимальний термін експлуатації батареї | 24 hr(s) |
| Маса | 315 g |
| Мікрофон | Да |
| Спрямовані характеристики | Omni-directional scanning |
| Платформа | PC, PlayStation 5, Xbox Series |
| Підтримувані кодеки | AAC, SBC |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 34 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , Bluetooth, USB Type-A |
| Функції | Noise-canceling, Echo suppression, Microphone muting, removable |
| Колір | Black |
| Частота до | 20 000 Hz |
| Частота от | 20 Hz |
| Чутливість | 97 dB/mW |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






