Шуруповерт Hikoki DV18DDWQZ
  • В наявності
  • Код: 101130130
Шуруповерт Hikoki DV18DDWQZ
Доставка зі складу 5-10 днів.
Безщіточна компактна ударна викрутка 18V 2x3Ah 55Nm 2-gear HiKOKI DV18DD WQZ Hitsystem характеристика: Акумуляторна безщіточна ударна дриль-шуруповерт DV18DD HiKOKI працює від двигуна BLDC 18 В з потужністю 55 Нм. Невелика компактна конструкція довжиною 170 мм містить безщітковий двигун, вага самого інструменту близько 1 кг. У невеликому корпусі викрутка має багато функцій. технологічні аспекти, найважливішим є безщітковий привід. Безщіточна технологія збільшує експлуатаційні можливості інструменту - більший час роботи на одному заряді акумулятора, менші, компактніші розміри з підвищеною ефективністю в порівнянні з щітковим двигуном. Ударний дриль/шуруповерт HiKOKI має безключовий свердлильний патрон 2-13 мм, 20-градусну муфту та автоматичну блокування шпинделя, такі рішення? щоб це сталося? що пристрій? Інструмент дуже зручний і має широкий спектр застосування: від свердління металу, дерева та бетону до закручування дерев’яних конструкцій. Швидкість обертання? ми можемо налаштувати двома способами, будь-яка допомога? інтелектуальний тригер увімкнено? перемикатися і перемикатися? перемикання між високими/низькими швидкостями. пристрій? Пристрій характеризується ергономічною формою, про що свідчить його коротка та ідеально збалансована конструкція з модельованими протиковзкий? ручки? виконується? за технологією Soft Touch. Чи допоможе він нам у темних місцях? Світлодіодне освітлення, яке освітлює робочу зону, включає в себе нові літій-іонні акумулятори від HiKOKI, інновація яких полягає в їх дуже компактних розмірах і легкості. Акумулятори є буде заповнювати сумісний з усіма lin? пристрій? Літій-іонний акумулятор 18 В. Нам не варто хвилюватися, чи справді це станеться? матч. пристрій? Пристрій також сумісний з усіма літій-іонними акумуляторами 18 В, тому ми можемо безпечно використовувати їх як взаємозамінні між пристроями. днів.
Технічні дані: Тип живлення: Акумуляторна Тип батареї: Li-Ion 18V Кількість акумуляторів: 2 x 3Ah Тип двигуна: безщітковий Крутний момент: 55 Нм Кількість передач: 2 Швидкість обертання, 1 передача: 0-440 об/хв Швидкість обертання 2 передача: 0-1700 об/хв
Інсульт: ТАК Кількість ударів, 1-ша передача: 0-6600 уд/хв Кількість ударів, 2-я передача: 0-25500 уд/хв Максимальний діаметр свердління в бетоні: 13 мм Максимальний діаметр свердління в металі: 13 мм Максимальний діаметр свердління в деревині: 36 мм Кількість налаштувань зчеплення: 20 Тип ручки: Циліндрична 2-13 мм Освітлення: ТАК світлодіодне
Довжина: 170 мм Ширина: 84 мм Висота: 190 мм Вага: 1,1 кг (без акумулятора) Код виробника: DV18DD WQZ Упаковка: валіза Hitsystem Виробник: Хікокі / HiKOKI EAN: - Гарантія: https://hikoki-narzedzia.pl/gwarancja/sprawdz-gwarancje