Електропила Einhell TCMC3551
  • В наявності
  • Код: 159848150
Електропила Einhell TCMC3551
Доставка зі складу 5-10 днів.
Метальний різак TC-MC 355/1 Плавний пуск Регульований по висоті обмежувач Тримач леза Затискний пристрій із механізмом швидкого зняття Горизонтальна рукоятка Металевий різак TC-MC 355/1 потужністю 2,2 кВт дозволяє потужно й точно різати сталеві труби, стрічки, кутники тощо. , алюмінію, міді або нержавіючої сталі. При швидкості 4200 обертів на хвилину машина легко відокремлює метали різної товщини. Інтегрований плавний пуск захищає механіку від високих крутних моментів. Висоту різання можна точно відрегулювати за допомогою обмежувача висоти, а тримач пильного полотна дозволяє легко та безпечно замінити полотно. За допомогою швидкознімного затискного пристрою відповідну заготовку можна надійно затиснути під потрібним кутом (0° - 45°), навіть для косих різів. Горизонтальна рукоятка робить різак по металу ідеальним для використання на верстаку. Довжина робочого столу пилки 44 см, ширина 25 см. Фреза по металу оснащена відрізним диском діаметром 355 мм і діаметром отвору 25,4 мм. Безпеку під час роботи забезпечує іскрогасник, який захищає від тліючих іскор. Торцювальна пила по металу має додаткову ручку і транспортувальний фіксатор для безпечного транспортування. Включений шестигранний ключ можна зберігати у вбудованому тримачі інструменту. Опис цього продукту було автоматично перекладено. Якщо ми зможемо покращити його завдяки вам, будь ласка, зв’яжіться з нами. Характеристики: Іскровий дефлектор для захисту від тліючих іскор. Тримач інструменту для шестигранного ключа, що входить у комплект, і додаткова ручка для транспортування. Плавний пуск для захисту механіки від високих крутних моментів. Регульований по висоті упор для регулювання. висота різання Тримач леза для легкої заміни леза Затискний пристрій із механізмом швидкого зняття (0° - 45°) Горизонтальна ручка для роботи на робочому столі Технічні дані: Інші технічні дані: Косе різання: 0° - 45° Максимальний діапазон затиску: 250 мм Ширина циркулярної пилки 90°: 125 мм Ширина прямокутної пилки 90° 110 мм Площа підставки: 470 x 280 мм Довжина виробу: 503 мм Потужність: 2200 Вт Робоча напруга: 240 В Швидкість холостого ходу: 0 - 4200 об./хв. Характеристики електроінструмента: вкл диск Ширина виробу: 282 мм Вага: 13,91 кг · Висота виробу: 428 мм · Діаметр пилки: 355 мм У комплект поставки входить: Включає відрізний диск