Моноблок ASUS (90PT03G1M037T0)
  • Немає в наявності
  • Код: 160480360
Моноблок ASUS (90PT03G1M037T0)
Доставка зі складу 5-10 днів.
Тип пристрою: All in OneScreen Діагональ: 23,80 дюймаМаксимальна роздільна здатність: 1920 x 1080 (Full HD) Екран - додатковий опис: LCD, 250 ніт, sRGB 100%, IPS-рівень Wide view, Anti-glareTouch: Немає Установлений процесор: Intel ® Процесор Core™ i5-1235U (12 МБ кеш-пам’яті, до 4,40 ГГц) Операційна система: Microsoft® Windows 11 Pro PL 64-розрядна Вбудована графічна карта: Intel® Iris Xe Тип пам’яті: SO-DIMM DDR4 Встановлена пам’ять (ГБ): 16Кількість слоти пам'яті / вільно: 2 / 0Встановлений диск: SSD M.2 PCIe NVMeDisk Ємність: 512 ГБ Вбудований аудіо: Є Вихід для навушників: Є Вхід для мікрофона: ЄВбудована веб-камера: HD720pВбудований мікрофон: ЄКардрідер: Є Роз'єми USB: 2x USB 2.0 + 3x USB 3.0 + 1x USB 3.0 Type -CPort LAN: RJ-45 1 Gbps Вбудована LAN 1Gb - кількість портів: 1 Порт Wi-Fi: IEEE 802.11axВбудована WIRELESS LAN: Так Порт Bluetooth: Bluetooth V5.3 Роз'єм HDMI: HDMI x2Multimedia аксесуари: Стереодинаміки, пристрій для читання карт пам'яті. Клавіатура в комплекті: Дротова сіра (USB) Миша в комплекті: Дротова оптична (USB) Колір корпусу: Чорний (Чорний) Розміри [Д x Ш x В] (мм): 539 x 423 x 15 ~ 165 Вага (кг): 5400 Додаткове обладнання: блок живлення 90 Вт, Вихід: 19 В постійного струму, 4,74 А, 90 Вт, Вхід: 100~240 В змінного струму 50/60 Гц Додаткова інформація: Trusted Platform Module (TPM) 2.0, слот безпеки Kensington, завантаження BIOS Захист паролем користувача, захист і безпека паролем користувача жорсткого диска, Wi-Fi 6 (802.11ax) (дводіапазонний) 2*2 + бездротова карта Bluetooth® 5.3, 1x 2,5" 7-мм слот SATA, 1x M.2 2280 SSD слот, 2x DDR4 Гніздо SO-DIMM, 1-місячна пробна версія для нових клієнтів Microsoft 365 (потрібна кредитна картка), McAfee Internet Security 30 днів безкоштовної пробної версії. Гарантія виробника: 24