Ноутбук Msi Katana 17 B12VEK-1034XPL 17,3"/i5/16GB/512GB/NoOS (B12VEK1034XPL)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 163551474
Ноутбук Msi Katana 17 B12VEK-1034XPL 17,3"/i5/16GB/512GB/NoOS (B12VEK1034XPL)Немає в наявності
9 999 ₴
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.
MSI Katana 17 B12VEK-1034XPL - i5-12450H 17.3" 16 ГБ 512 ГБ без ОС RTX 4050
MSI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | Intel Core i5-12450H |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | B12VEK1034XPL |
| Мoдель | MSI Katana 17 B12 |
| Марка | MSI |
| Обсяг оперативної пам'яті на відеокарті | 6GB |
| Операційна система | Bez systemu |
| Покриття екрана | Antyrefleksyjna |
| Виробник відеокарти | nVidia |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Тип відеокарт | Dedykowana |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
