Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA 15,6"/i3/16GB/512GB/Win11 (X1504ZABQ505W)
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 164759160
Ноутбук Asus Vivobook 15 X1504ZA 15,6"/i3/16GB/512GB/Win11 (X1504ZABQ505W)Немає в наявності
9 999 ₴
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Доставка зі складу 5-10 днів.
Технічні характеристики:
Галерея
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Модель процесора | Intel Core i3-1215U |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Код виробника | X1504ZABQ505W |
| Комунікація | Bluetooth |
| Мoдель | Vivobook 15 X1504ZA-BQ505W |
| Марка | Asus |
| Матеріал | Tworzywo sztuczne |
| Модель відеокарти | Intel UHD Graphics |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Matowa |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Роз'єми | 1x HDMI |
| Родина процесорів | Intel Core i3 |
| Колір | Srebrne |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴
