Холодильник з морозильною камерою Liebherr CTP251
9 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: 102493853
Доставка зі складу 5-10 днів.
Холодильник-морозильник CTP 251-21 з верхньою морозильною камерою та технологією SmartFrost
Технологія SmartFrost
Порівняно з іншими морозильниками зі статичною системою охолодження технологія Liebherr SmartFrost заморожує продукти швидше та запобігає утворенню льоду, що робить розморожування легким і швидким. Це також збільшує простір у пристрої та сприяє меншому споживанню енергії, таким чином зменшуючи експлуатаційні витрати.
Система VarioSpace
Усі пристрої з технологіями NoFrost і SmartFrost оснащені висувними ящиками зі скляними полицями, які легко знімаються. Це створює VarioSpace – практичне рішення, яке забезпечує додатковий простір для більших продуктів.
Прозорі контейнери для овочів
Прозорі контейнери для овочів забезпечують багато місця для зручного зберігання фруктів і овочів. Крім того, їх легко чистити.
Можливість змінити напрямок відкривання дверей
За замовчуванням дверцята в пристроях встановлені з правого боку. Напрямок відкривання дверей можна змінювати, таким чином адаптуючи пристрій до місця установки.
Вихідна потужність і енергоспоживанняРозміри та вагаПанель керування та функціїВідсік для охолодженняМорозильна камераДизайн і матеріалиНалаштування та встановлення| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liebherr |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Балкони в холодильнику | 4 |
| Ваги | 51 kg |
| Висота (см] | 91 - 160 > Lodówki do 160 cm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Гарантія | 24 miesiące |
| Річне споживання енергії (Н) | 231 |
| Додаткове обладнання | Szuflada na warzywa i owoce > Lodówki - Szuflada na warzywa i owoce |
| Використовувані технології | smart frost |
| Як розморозити морозилку | Manualne |
| Як розморозити холодильник | Manualne |
| Клас заморожування | *** |
| Клас шуму | C |
| Клас енергоспоживання | F > Lodówki - Klasa energetyczna F |
| Кліматичний клас | SN-T |
| Кількість агрегатів | 1 |
| Кількість зовнішніх дверей | 2 |
| Кількість полиць | 4 |
| Кількість термостатів | 1 |
| Контроль | Mechaniczne |
| Мoдель | CTP 251-21 |
| Марка | Liebherr > Lodówki Liebherr |
| Об'єм морозильної камери (Н) | 52 L |
| Об'єм охолоджувальної камери (Н) | 219 L |
| Корисна місткість морозильної камери | 52 l |
| Корисна місткість холодильника | 270 l |
| Положення шарніра | Prawa |
| Споживання енергії [кВтч/рік] | 231 |
| Примусова циркуляція повітря | Немає |
| Продуктивність заморожування [кг/24 години] | 3,32 |
| Продуктивність за підтриманням температури [год] | Nie dotyczy |
| Розташування морозильної камери | Na górze |
| Ручка | Zintegrowany |
| Тип | Z zamrażalnikiem górnym > Lodówki Z zamrażalnikiem górnym |
| Точна висота | 157,1 cm |
| Керування зі смартфона | Немає |
| Колір | Białe > Białe Lodówki |
| загальна потужність | 270 l |
- Ціна: 9 999 ₴
