Монітор Dell S2721H (210-AXLE)
10 871 ₴
- В наявності
- Код: 96744300
Доставка зі складу 5-10 днів.
Дизайн Знімна основа: Так. Передня кришка: Чорний. Без важких металів: Pb (свинець) Позиціонування на ринку: Головна. Колір продукту: Сірий. Відповідає RoHS: Так. Сертифіковано EnergyStar: Так. Потужність. Річне споживання енергії: 27 кВт·год. Клас енергоефективності: A+ Споживання електроенергії: 18 Вт. Споживання електроенергії в режимі очікування. : 0,3 WAC Вхідна напруга: 100 - 240 WOff режим: 0,3 WAC Вхідна частота: 50/60 Гц Вхідний струм: 1,5 A Вага та розміри Глибина виробу: 54 мм Вага (з основою): 5,4 кг Висота виробу: 363, 6 мм Ширина рами ( зверху): 6 мм Ширина виробу: 609,9 мм Ширина рами (збоку): 6 мм Ширина рами (знизу): 2,13 см Висота пристрою (з основою): 453,3 мм Глибина пристрою (з основою): 186,8 мм Вага виробу: 4,4 кг Пристрій ширина (з основою): 609,9 мм Умови експлуатації Діапазон температур (зберігання): -20 - 60 ° C Допустима висота (над рівнем моря): 0 - 12192 м Допустима відносна вологість: 5 - 90% Діапазон температур (робоча): 0 - 40 ° Діапазон відносної вологості: 10 - 80% Допустима висота під час роботи (над рівнем моря): 0 - 5000 м Продуктивність Діапазон частоти оновлення AMD FreeSync: 48 - 75 Гц AMD FreeSync: Так Технологія запобігання мерехтіння: Так NVIDIA G-SYNC: Ні Дані про упаковку Кабелі: HDMI, AC Глибина упаковки: 720,1 мм Висота упаковки: 447 мм Підставка включена: Так Ширина упаковки: 135,9 мм Вага упаковки: 7,7 кг Дисплей Час відгуку (швидкість): 5 мс Охоплення NTSC (типове): 72% Щільність пікселів : 81,59 ppi Кут огляду (по вертикалі): 178°Коефіцієнт контрастності (типовий): 1000:1 Тип екрана: IPS Розмір зображення (по горизонталі): 59,8 см Підтримувані режими відео: 576p, 480i, 576i, 1080p, 720p, 1080i, 480p Горизонтальне сканування діапазон: 30 - 83 кГц Тип підсвічування: LED Технологія дисплея: LCD Розмір зображення (по вертикалі): 33,6 см Розмір плями: 0,3114 x 0,3114 мм Максимальна частота оновлення: 60 Гц Діапазон сканування (довжина): 48 - 75 Гц Кольори дисплея: 16,78 мільйонів кольори Форма екрана : Плоский тип HD: Full HD Кут огляду (горизонтальний): 178° Час відгуку (типовий): 8 мс Підтримувана роздільна здатність графіки: 1600 x 900, 1152 x 864 (XGA+), 1920 x 1080 (HD 1080), 800 x 600 (SVGA), 720 x 400, 640 x 480 (VGA), 1024 x 768 (XGA), 1280 x 1024 (SXGA) Яскравість дисплея (типова): 300 кд/м2 Довжина екрана по діагоналі: 68,6 см (27 дюймів) Рідне співвідношення сторін: 16 :9 Роздільна здатність: 1920 x 1080 пікселів МультимедіаКількість динаміків: 2 Вихідна потужність (RMS): 6 Вт Вбудовані динаміки: Так Вбудована камера: Ні Ергономіка Інтерфейс для кріплення панелі: 100 x 100 мм Регулювання нахилу: Так Стандарт VESA: Так Варіант регулювання висоти: Немає екранного меню: ТакСвітлодіоди: Діапазон потужності Кут нахилу: -5 - 21° Гніздо закриття кабелю: Так Порти та інтерфейси HDMI: Так Кількість портів HDMI: 2 Гніздо для навушників: 3,5 мм Вихід для навушників: Так Вихід живлення змінного струму: Так Аудіовхід для даних: Ні Версія HDMI: 1.4 Порт DVI: Немає Виходи для навушників: 1 Вбудований USB-концентратор: НіШирина: 720 ммГлибина: 140 ммВисота: 450 ммГарантіяГарантія: 3 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 4.4 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 21 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | D |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | S2721H |
| Марка | Dell > Monitory Dell |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 18W Вт |
| Розмір плями | 0,31mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LCD |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 10 871 ₴
