Доставка зі складу 5-10 днів.
Sony WH-XB910N чорний
зануріть себе в бас, який ви знаєте з клубу - наблизитесь до улюбленої музики


EXTRA BASS™ забезпечує глибокий і чистий звук
Навушники з системою шумопоглинання WH-XB910N покращують низькі частоти для виняткового басу. Спеціальний басовий канал в корпусі навушників і підвищена герметичність простору між акустичним перетворювачем і барабанною перетинкою забезпечують точне, потужне звучання. Але ці бездротові навушники також гарантують чіткість голосу, забезпечуючи слухачеві насичений, повний досвід.

Система шумозаглушення
Технологія подвійного датчика шуму навушників WH-XB910N виводить цифрове зменшення шуму на новий рівень. Тепер ви дійсно можете відірватися від навколишнього світу та влаштувати вечірку з однією особою лише під музику.

Кришталево чистий звук під час телефонних розмов
Завдяки технології Precise Voice Pickup, яка поєднує два вбудовані мікрофони з передовою обробкою аудіосигналу, навушники WH-XB910N забезпечують виняткову чіткість звуку під час телефонних дзвінків.

Більш природні навколишні звуки
Завдяки парі мікрофонів, один спрямований вперед і один спрямований назад, навушники WH-XB910N вловлюють більше зовнішніх звуків для природного відчуття та зв’язку з навколишнім середовищем. Зміна налаштувань навколишнього звуку в програмі Sony | Headphones Connect допоможе вам зменшити шум і почути важливі звуки.

Завдяки винятковим басам і покращеній системі шумозаглушення навушники Sony WH-XB910N імітують атмосферу ваших улюблених фестивалів чи клубів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 254g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Діаметр перетворювача | 40 mm |
| Динаміка | 101 dB |
| Довжина кабелю | 1,2m |
| Додаткові можливості | Czujnik dotykowy |
| Імпеданс | 48 Ohm |
| Комунікація | Bezprzewodowe > Słuchawki Bezprzewodowe |
| Мoдель | WH-XB910N (czarny) |
| Марка | Sony > Sony słuchawki |
| Робочий час | 30 h |
| Роз'єм | Jack 3,5mm |
| Будівництво | Zamknięte |
| Доля | Uniwersalne > Słuchawki Uniwersalne |
| Тип | Nauszne > Słuchawki Nauszne |
| Тип бездротового передавання | Bluetooth > Słuchawki Bluetooth |
| Частотна характеристика | 20-20000 Hz |
- Ціна: 9 999 ₴



