
Монітор HP EliteDisplay E243m (1FH48AA)
29 617 ₴
- В наявності
- Код: 58740031
Доставка зі складу 5-10 днів.
МОНІТОР HP E243M - 1FH48AA#ABB
Підвищуйте ефективність.
Монітор із вбудованою HD-камерою та звуковою системою. Екран з IPS панеллю з широким кутом огляду. Безрамковий дизайн дозволяє зручно використовувати з іншими моніторами. Ергономічний дизайн з функцією Pivot. Кілька роз’ємів, у тому числі 3x USB 3.0.
Створено для бізнесу Монітор EliteDisplay створено як робочий інструмент. Цей 23-дюймовий екран впорається з усіма викликами, які ви перед ним поставите. Рекомендовано для людей, які використовують месенджери. Він оснащений веб-камерою HD та звуковою системою Bang. Олуфсен. Він достатньо практичний, щоб пройти сертифікацію Skype для Businessandreg;.
Побачте з усіх боків Ця модель пропонує широкий кут огляду 178° завдяки екрану IPS. Ця технологія покращує кольори, надаючи їм яскраві та реалістичні кольори. Роздільна здатність Full HD з діагоналлю 23,8 дюйма - це все, чого ви можете очікувати. Коли вам потрібно більше ніж один екран
Не обмежуйте перегляд.
Монітор EliteDisplay має безрамковий дизайн.
Забудьте про бар'єри, дозвольте себе поглинути елітним зображенням, що виливається прямо з пристрою HP. Якщо ви хочете, ви можете підключити його до іншого монітора, щоб створити більшу робочу зону. Відсутність рамок означає, що вас ніщо не обмежуватиме.
Відповідно до ваших потреб Налаштуйте пристрій відповідно до своїх потреб. Монітор повинен мати не тільки практичні налаштування зображення, але й ергономічні рішення. У цій моделі ви можете регулювати висоту до 150 мм, нахиляти монітор, повертати його, а також використовувати функцію повороту.
Сумісність із стандартом VESA дозволяє повісити його на стіну. Виберіть роз'єм Кількість роз'ємів визначає можливості підключення монітора до ваших пристроїв. Ви можете створити ігровий центр, підключивши ігрову консоль до HP EliteDisplay завдяки вбудованому входу DisplayPort. HDMI забезпечує високу якість передачі даних із комп’ютера на екран тощо.
Потрійний вхід USB 3.0 є опцією для підключення інших пристроїв безпосередньо до дисплея.
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Настінне кріплення | Так |
| Основні | |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 26 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 23,8 cala > Monitory 23,8 cala |
| Динамічний контраст | 10000000:1 |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | EliteDisplay E243m |
| Марка | HP > Monitory HP |
| Матричне покриття | Antyrefleksyjna |
| Споживана потужність | 30W Вт |
| Розмір плями | 0,275mm |
| Розмір екрана | 60,5 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub > Monitory D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 60Hz |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 29 617 ₴






