Косарка Greenworks Gd60Lm46Hpk4
  • В наявності
  • Код: 110271556
Доставка зі складу 5-10 днів.
60 В Greenworks GD60LM46HP 46 см акумуляторна газонокосарка
Виробник: GREENWORKSTOOLS
Код товару: GR2502807
Газонокосарка 60 В 46 см, безщітковий двигун
Модель GD60LM46HP
Призначений для косіння великих газонів.
Цей тип двигуна має потужність, порівнянну з його бензиновими аналогами, і водночас не має недоліків двигуна внутрішнього згоряння. При великому навантаженні крутний момент не знижується, а рівень вібрації і шуму знижується в кілька разів. Даний тип двигуна повністю екологічний - відсутні викиди шкідливих газів. А найголовнішою перевагою є простота використання: не потрібно міняти масло, фільтри та свічки запалювання, не потрібно змішувати моторне масло з паливом, а вмикання здійснюється однією кнопкою. І на відміну від електричної косарки 230 В - вам не потрібно стежити за шнуром живлення!
Пристрій поєднує в собі три функції: мульчування (подрібнення скошеної трави та викидання її на газон), збір скошеної трави в спеціальний кошик ємністю 55 літрів та скошування трави з боковим викидом. Робоча ширина косарки 46 см. Для регулювання рівня зрізу на корпусі є спеціальний важіль з 7 положеннями. Висота зрізу регулюється від 25 до 80 мм. Корпус косарки виготовлений зі сталі, що забезпечує довговічність, а корпус двигуна виготовлений зі спеціального «м’якого» матеріалу ABS, стійкого до сколів і тріщин.