Доставка зі складу 5-10 днів.
Acer Extensa 15 EX215-55 - Core i5-1235U 15.6"-FHD 16 ГБ 512 ГБ W11H
Acer
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 10 |
| Модель процесора | Intel Core i5-1235U |
| Тип процесора | Core i5 |
| Пристрої зберігання даних | |
| Тип диска | SSD |
| Екран | |
| Тип матриці | IPS |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| БАРАН | 16GB |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Місткість жорсткого диска | 512GB |
| Карти пам'яті | microSD |
| Код виробника | NXEH9EP009_5M216 |
| Мoдель | Acer Extensa 15 EX215 |
| Марка | Acer |
| Мультимедіа | Kamera |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Покриття екрана | Matowa |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Роздільна здатність екрана | 1920x1080 |
| Родина процесорів | Intel Core i5 |
| Колір | Szare |
| Частота оновлення | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴




