Шуруповерт GREENWORKS GD24DD35K2
  • В наявності
  • Код: 132438575
Доставка зі складу 5-10 днів.
Специфікація Тип затискача Центральний замок Вбудоване освітлення Так М’яка ручка Так Ударне свердління Так Безщітковий двигун Регульований крутний момент Так Загвинчування Так Свердління Так Регульована швидкість Так Дизайн виробу Пістолетна дриль Напруга акумулятора 24 В Джерело живлення Акумулятор Ємність акумулятора 2 Ач Тип акумулятора літієвий -ion Вага виробу 1,4 кг Швидкість холостого ходу (перша передача) 380 об/хв Швидкість обертання без навантаження (друга передача) 1450 об/хв Кількість передач 2 Максимальна ширина губки 1,3 см Максимальний крутний момент 35 Н·м Валіза Так Батарея Так Зарядний пристрій Так Кількість батарей 1 Ширина 395 мм Довжина 325 мм Висота 150 мм