Доставка зі складу 5-10 днів.

Найважливіші функції
Компактний і міцний - сертифікат IP54, роздільна здатність друку 203 dpi, підключення через USB, послідовний порт (RS-232C) і Wi-Fi, 3 роки гарантії (після реєстрації на http://www.brother.pl)

Це останнє доповнення до каталогу рішень для мобільного друку Brother пропонує високоякісний термодрук квитанцій або етикеток шириною 104 мм (або менше). Завдяки вражаючій швидкості друку та довговічності пристрої серії RJ підходять для широкого спектру застосувань у багатьох різних галузях бізнесу.

ПЕРЕВІРТЕ ДЕТАЛІ ТА ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ АКЦІЇ
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аксесуари в комплекті | Płyta CD |
| БАРАН | 32 MB |
| Ваги | 610 g |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Клавіатура | Немає |
| Мoдель | RJ-4040 |
| Марка | Brother |
| Програмне забезпечення | Label Design Software |
| Роздільна здатність голови | 203 dpi |
| Мережеве під'єднання | Wi-Fi |
| Швидкість друку | 127 mm/s |
| Тип стрічки | RD |
| Тип друку | termiczny |
| Флешпам'ять | 16 MB |
| Колір | Czarne |
| Ширина друку | 104 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 373 ₴




