
Принтер HP LaserJet Pro M404dw с Wi-Fi (W1A56A)
35 360 ₴
- В наявності
- Код: 82915593
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.

Монохромний принтер HP LaserJet Pro M404DW
Ведення бізнесу полягає в управлінні ресурсами, а пошук ефективних рішень є відповідальністю кожного працівника. Принтери HP LaserJet розроблено з урахуванням навколишнього середовища, тому ви можете працювати, заощаджуючи енергію, де це можливо.
Функції пристрою: монохромний друк, формат: A4Duplex (автоматичний двосторонній друк): так, Ethernet - друк через локальну мережу: так, Wi-Fi: так

Успішне ведення бізнесу базується на більш ефективній роботі. Принтер HP LaserJet Pro M404 створений, щоб допомогти вашому бізнесу розвиватися та випереджати конкурентів.
Рішення, призначене для розвитку бізнесу. Зменшіть кількість паперу, який використовується в офісі, за допомогою двостороннього друку.
Найкращий у своєму класі захист, який виявляє та зупиняє атаки. Набір вбудованих засобів захисту запобігає використанню вашого принтера як точки входу для атак.
Просте рішення спростить ваш робочий процес. Швидко налаштуйте свій принтер і легко керуйте налаштуваннями пристрою, щоб підвищити загальну ефективність друку.
Сучасний бізнес також означає стабільність. Уникайте неприємних передруків, марних витратних матеріалів і потреби в обслуговуванні, використовуючи оригінальні картриджі з тонером HP.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
Швидкість чорно-білого друку (ISO, A4): до 38 стор/хв (за замовчуванням), до 40 стор/хв (високошвидкісний HP) Перша сторінка чорно-білий (A4, починаючи з готовності): лише за 6,3 секунди. Стандартний робочий цикл (щомісяця, Формат A4: до 80 000 сторінок Рекомендована кількість сторінок, що друкуються на місяць: від 750 до 4000 Технологія друку: лазерна якість чорного друку (найкращий режим): точні лінії (1200 × 1200 dpi) Дисплей: дворядковий, графічний РК-дисплей із підсвічування
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-зв'язок | Да |
| Аксесуари в комплекті | Kabel zasilający |
| Ваги | 1 kg |
| Можливості друку | Automatyczny druk dwustronny > Drukarki laserowe - druk dwustronny automatyczny |
| Вихідна потужність паперу | 150 arkuszy |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Двосторонній друк | Да |
| Щомісячне навантаження | 80000 str./miesięcznie |
| Місткість основного лотка | 350 arkuszy |
| Інтерфейс | WiFi IEEE 802.11n |
| Мoдель | M404dw |
| Марка | HP > Drukarki laserowe HP |
| Обсяг пам'яті | 256 MB |
| Підтримувані карти пам'яті | Немає |
| Розмір паперу | A4 > Drukarki laserowe A4 |
| Роздільна здатність монохромного друку | 1200x1200dpi |
| Роздільна здатність кольорового друку | 1200x1200dpi > Drukarki laserowe - rozdzielczość kolor 1200x1200dpi |
| Мережева підтримка | Да |
| Швидкість монохромного друку | 38str/min |
| Швидкість кольорового друку | Nie dotyczy |
| Стандартна щільність паперу | 60 g/m2 |
| Тип | Monochromatyczne > Drukarki laserowe monochromatyczne |
| Рівень шуму під час друку | 54 dB |
| Колір | Szare |
| Частота процесора [мГц] | 1200 MHz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 360 ₴





