Доставка зі складу 5-10 днів.


Монітор Full HD 16:9 IPS
Справжні кольори з усіх кутів
Монітор LG із технологією IPS забезпечує чіткіші та послідовніші кольори. Широкий кут огляду та чітке зображення дозволяють комфортно переглядати діаграми та звіти разом з іншими людьми.


Калібрування кольору
Перегляд вмісту в справжніх кольорах
Калібрування кольорів дозволяє точно відображати кольори на екрані, тому оригінальний колір завжди зберігається. Дивіться справжні кольори.


Flicker Safe
Менш помітні сліди зносу
Flicker Safe майже повністю усуває мерехтіння екрана, захищаючи ваші очі. Завдяки цьому користувач може комфортно працювати цілий день.


Режим читання
Менше синього світла, більше комфорту для очей
Режим читання зменшує синє світло, зменшуючи напругу очей і забезпечуючи оптимальні умови читання. Лише кількома рухами джойстика ви можете зробити читання з монітора більш комфортним.


USB Type-C™
Ефективне підключення
За допомогою одного кабелю USB Type-C™ ви можете одночасно передавати зображення на екран та інші дані й водночас заряджати ноутбук або планшет потужністю до 45 Вт.
*Монітор 27BL650C сумісний із наявними пристроями DisplayPort і HDMI.


Без рамки з трьох сторін
Зображення без шумів
3-сторонній безрамковий екран, підтримка двох екранів і обертання в обох напрямках роблять цей монітор ідеальним інструментом для ефективної роботи, наприклад для перегляду документів і аналізу даних.


Ергономічний дизайн
Краща ергономіка роботи
Ергономічна та проста в установці основа дозволяє зручно регулювати висоту, нахил, нахил і кут повороту, щоб кожен міг легко знайти ідеальне налаштування для себе.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | E |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | 27BL650C-B |
| Марка | LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 16W Вт |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴










