Доставка зі складу 5-10 днів.




Створено для перемоги
LG UltraGear™ — це потужне ігрове обладнання з потужними функціями, яке відповідає вимогам останніх ігор.


IPS 1 мс (GTG)
Фантастична швидкість веде до перемоги
Якщо ви втомилися від тьмяних і блимаючих екранів, цей монітор для вас. Матриця IPS 1 мс (GTG) дозволить вам домінувати над суперниками та перемагати без жодних побічних ефектів.


Частота оновлення 240 Гц
Шалено плавний ігровий рух
Монітор 27GN750 розроблено для екстремальних швидкостей. Надзвичайно висока частота оновлення 240 Гц матриці IPS (GTG) 1 мс забезпечує блискавичну відповідь. Об’єкти, що швидко рухаються, чіткіші, а гра працює плавніше та неймовірно плавно.


IPS із покриттям 99% sRGB
Реалістичний досвід завдяки технології True Color
Матриця IPS із покриттям 99% sRGB забезпечує виняткову точність передачі кольору та ширший кут огляду, завдяки чому ще точніше відтворює барвисті бойові сцени.


Сумісність із G-Sync®
Сумісність із G-Sync® підтверджена NVIDIA
Монітор LG 27GN750 було протестовано й офіційно перевірено NVIDIA на сумісність із технологією G-Sync®. Він забезпечує плавне зображення без розривів і заїкань, дозволяючи вам грати в найшвидші ігри.
*Сцена градуйована, щоб було легше зрозуміти, як працює функція.


Adaptive-Sync (FreeSync™)
Чистіше, плавніше та швидше
Технологія Adaptive-Sync (FreeSync™) забезпечує плавне та безперебійне відтворення розваг із високою роздільною здатністю навіть у швидких іграх. Усуває розриви та застрявання зображення.


HDR10
Більш реалістичне зображення
Монітор 27GN750 підтримує технологію HDR 10, що забезпечує реалістичне та захоплююче зображення. Гравець може відчувати себе в центрі подій, незалежно від того, в яку гру він грає.


Синхронізація динамічної дії
Швидша реакція на опонентів
Технологія Dynamic Action Sync мінімізує затримку введення, тому все відбувається на екрані в реальному часі.


Стабілізатор чорного
Атакуйте першими в темряві
Уникайте снайперів, які ховаються в темряві та швидко тікають від вибухів.


«Перехрестя»
Ефективніше прицілювання
Ціль розміщена по центру, що полегшує влучення.


Ергономічний дизайн
Захоплюючий ігровий світ
Відсутність рамок з 3 сторін і підстава, яке можна регулювати в різних площинах і по висоті, дозволяють грати ще комфортніше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | 27GN750-B |
| Марка | LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 29W Вт |
| Розмір плями | 0,23mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴










