Доставка зі складу 5-10 днів.
Продуктивність без комп’ютера. Вам не потрібен комп’ютер: переглядайте веб-сторінки, редагуйте документи та працюйте над проектами. Завдяки новому робочому режиму ви також можете віддалено отримувати доступ до іншого комп’ютера, використовувати програми Microsoft 365 і під’єднуватися до мобільних пристроїв Samsung за допомогою Samsung DeX для безперебійної роботи. Перегляньте наступне:* Поєднайте продуктивність і розваги за допомогою вбудованих програм для телевізора* Сучасний дизайн який гармонійно вписується в будь-яке середовище* Легко працюйте над документами та приєднуйтесь до конференцій — майже як за допомогою ПК* Включено веб-камеру Full HD* Роздільна здатність 4K UHD Керуйте своїм розумним домом Перетворіть Smart Monitor на домашній центр керування, підключивши його до сумісних пристроїв IoT за допомогою SmartThings . Вимкніть світло, опустіть жалюзі та встановіть на термостаті потрібну температуру - все це завдяки Smart Monitor для спокійного вечора.Монітор і Smart TV в одному моніторі (майже) для всіх аспектів вашого життя. За допомогою Smart Monitor ви можете насолоджуватися розвагами, працювати та спілкуватися – і все це без окремого комп’ютера. Ваші улюблені програми для потокового передавання, роботи та відеодзвінків уже вбудовані, тож ви можете розпочати роботу одразу. Телевізійний марафон може бути. Супер розваги за допомогою простого з’єднання Wi-Fi. Насолоджуйтесь потоковими програмами у справжньому 4K HDR. Samsung TV Plus пропонує безкоштовний живий контент без завантажень і входів, а також персоналізовані рекомендації вмісту з Універсального посібника. Продемонструйте свій стиль. Оживіть свою вітальню улюбленими кольорами. Розумний монітор вносить колір у гру, щоб додати щось особливе будь-якій кімнаті. Виберіть білий, рожевий, синій або зелений і продемонструйте свій стиль.Підберіть свій інтер’єр.Розумний монітор розроблено з урахуванням вашого стилю життя та пропонує сучасний дизайн. Завдяки ультратонкій плоскій задній панелі, е
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | Smart Монітор M8 |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 33W Вт |
| Розмір екрана | 80 cm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Białe |
- Ціна: 9 999 ₴

