Доставка зі складу 5-10 днів.

LG 38WQ88C-W. Довжина екрану по діагоналі: 96,5 см (38"), Роздільна здатність: 3840 x 1600 пікселів, Тип HD: Quad HD+, Технологія відображення: LED, Час відгуку (типовий): 5 мс, Формат рідного зображення: 21:9, Кут огляду ( горизонтальний): 178° Кут огляду (вертикальний): 178° Вбудовані динаміки Вбудований USB-концентратор Стандарт VESA Можливість регулювання висоти Колір продукту: Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | Немає |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | LG 38WQ88C-W monitor komputerowy 96,5 cm (38") 3840 x 1600 px Quad HD+ LED Белый |
| Марка | LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 34W Вт |
| Розмір екрана | 95,3 cm |
| Роздільна здатність | 3840x1600 |
| Роз'єми | HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Białe |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴










