Доставка зі складу 5-10 днів.


Не можете вирішити?
Ми допоможемо вам знайти продукти, які вас задовольнять. Спробуйте наш посібник із придбання ІТ-продуктів.


Екран LG IPS Full HD
Справжні кольори під широким кутом
Монітор LG із технологією IPS підкреслює переваги рідкокристалічних дисплеїв. Він характеризується меншим часом відгуку, кращою передачею кольорів і хорошою якістю зображення під широким кутом.
IPS IPS Full HD (1920x1080)
Без рамок Екран без рамок з 3 сторін
FreeSync Технологія AMD FreeSync™
Безрамковий екран з 3 сторін
Багатий досвід
Екран має дуже тонкі рамки з трьох боків і дозволяє бачити кожну деталь із неймовірною точністю. Крім того, функція регулювання нахилу робить його ідеальним інструментом для роботи.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.


Ергономічний дизайн
Зручне робоче місце
Зручна функція регулювання нахилу та простий уніфікований дизайн дозволяють створити оптимальне робоче середовище.
Функції догляду за очима
Режим читання
Більше комфорту для очей
Щоб зменшити втому очей і забезпечити комфортне читання документів на моніторі, режим читання регулює колірну температуру та яскравість до параметрів, подібних до параметрів звичайного паперу.
Flicker Safe
Догляд за очима
Flicker Safe зменшує невидиме мерехтіння екрана, допомагаючи зменшити напругу очей. Забезпечує комфортні умови праці протягом тривалого часу.
*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.*Розрахунки, виконані в рамках внутрішнього тестування LG 27MP400P у березні 2021 року. Це значення може відрізнятися залежно від фактичних умов експлуатації.


Екранне керування
Простий у використанні інтерфейс користувача
Кількома клацаннями миші ви можете розділити робочий простір або визначити основні налаштування монітора.
*Останнє програмне забезпечення OnScreen Control можна завантажити з LG.COM.*Зображення продукту та OnScreen Control у відео наведені лише для ілюстрації та можуть відрізнятися від фактичного продукту.
AMD FreeSync™
Динаміка плавного руху
Технологія AMD FreeSync™ забезпечує плавну та безперервну розваги з високою роздільною здатністю навіть у швидких іграх. Практично зменшує розриви та заїкання зображення.


*Зображення змодельовані, щоб висвітлити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.*Порівняння режиму «ВИМК.» (ліворуч) і AMD FreeSync™.


Традиційне рішення


DAS
Синхронізація динамічної дії
Швидше реагуйте на опонентів
Технологія Dynamic Action Sync зменшує затримку введення, допомагаючи гравцям у критичні моменти.
*Звичайний режим представляє модель LG, яка не підтримує DAS (Dynamic Action Sync).*Зображення змодельовано, щоб підкреслити особливості представленої функції. Фактичне зображення може відрізнятися.


ВИМКНЕНО


УВІМКНЕНО
Стабілізатор чорного
А
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 3,4kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 26 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | F |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | F |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | 27MP400-B |
| Марка | LG |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 21,5W Вт |
| Розмір екрана | 68,6 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | HDMI |
| Розподіл | LG Polska |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴








