Доставка зі складу 5-10 днів.
Монітор 27 дюймів LS27A800UNPXEN IPS 3840x2160 UHD 16:9 1xHDMI 1xUSB-C (90 Вт) 1xDP 3xUSB 3.0 5 мс HAS+PIVOT динаміки квартира 3 роки на місці
S27A800UNP
Роздільна здатність UHD Неймовірно деталізовані зображення
Панель IPS Забезпечує яскравий вміст, видимий під широкими кутами
HDR10 Приголомшливий набір кольорів
USB C Один кабель для передачі сигналу та живлення
Вбудований динамік для ефективнішої роботи, навчання та розваг
Більше зображення, більше деталей Ви не пропустите жодної деталі. Монітор Samsung S80UA відображає в чотири рази більше пікселів, ніж стандартний монітор FHD. Крім того, ви можете відобразити більше інструментів і програм на 27-дюймовому екрані, що полегшить вашу роботу. А коли всі завдання виконано, настав час відкрити для себе найновіші фільми та серіали в кінематографічній якості зображення.
Панель IPS Працюйте як професіонал. Монітор з IPS-панеллю відображає кристально чисте зображення, яке ви можете чітко бачити під кутом до 178°. У кожній частині екрана кольори залишаться насиченими, а шрифти читабельними. Ви забудете про розмите зображення.
Відкрийте для себе мільярд кольорів Усе, що ви дивитеся, відтворюється з приголомшливими кольорами та деталями. Монітор Samsung здатний відтворювати до мільярда кольорів. Цьому сприяє технологія HDR10, яка виділяє більше деталей у темних і світлих частинах екрана, роблячи зображення надзвичайно глибокими та природними.
Порт USB Type-C Усуньте безлад і насолоджуйтесь більш організованим робочим простором. Порт USB Type-C, який використовується в пристрої, може одночасно передавати дані та заряджати ваш ноутбук потужністю 90 Вт. Це на один кабель менше на вашому столі!
Хороша якість звуку Працюйте, навчайтеся та розважайтеся без непотрібних периферійних пристроїв. Завдяки вбудованим динамікам ви просто включаєте монітор і можете слухати будь-який контент.
Ергономічний дизайн Майже безкаркасний дизайн дозволяє зосередитися на найважливішому для вас. Для повного комфорту ви можете легко відрегулювати монітор по висоті, нахилити його, повернути або вибрати портретний режим. А якщо ви бажаєте мати більше місця на столі, скористайтеся кріпленням VESA та повісьте пристрій на стіну.
Полегшення для ваших очей Вашим очам не потрібно напружуватися. Монітор автоматично регулює яскравість і колірну температуру зображень, що відображаються, щоб зробити перегляд ще комфортнішим. Сертифікований TUV, він захищає ваші очі від надмірного синього випромінювання (режим Eye Saver) і мерехтіння екрана (Flicker Free).
Підключіть і насолоджуйтеся. Більше ніяких втомливих перемикань. Завдяки функції виявлення джерела монітор автоматично виявить щойно підключений пристрій і відобразить зображення з нього. Вам більше не потрібно вручну шукати в меню, якщо ви хочете п
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | Flicker Free |
| Клас енергоспоживання | F |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | ViewFinity |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 30W Вт |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Роз'єми | DisplayPort |
| Сумісність з | Samsung |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Синій |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴

