Доставка зі складу 5-10 днів.

Ви можете дозволити собі оригінал
Оберіть довгострокову економію із серією TonerBenefit





HL-B2080DW


Компактний лазерний принтер
Для будинків і невеликих офісів, яким потрібен тихий і ефективний принтер.
Функції Друк Швидкість друку 34 ppm Мережа бездротовий/провідний Двосторонній друк автоматичний Розміри (ширина / глибина / висота) 356 x 360 x 183 мм Підтримувана ОС Win/Mac/Linux Інтерфейс Високошвидкісний USB 2.0IEEE 802.11b/g/n10Base-T/100Base-TX


Тиха робота пристрої
Усі моделі серії TonerBenefit забезпечують максимально тихий друк швидкість, яка дозволяє розмістити їх на столі, щоб не відволікати від роботи.
Довговічний операція
Подаруйте собі спокій, який вам потрібен під час ведення бізнесу. Новий асортимент монохромний лазерні пристрої виготовляються з міцних і довговічних матеріалів відмінно стандартне обслуговування.
Економія і продуктивність
Ексклюзивний асортимент TonerBenefit дозволяє друкувати великі обсяги документів завдяки своїй ефективності тонери (до 2000 сторінок*), що означає низьку вартість одного друку сторінки.
З HL-B2080DW використовуйте: TN-B023 до 2000 сторінок*




* Приблизний ресурс картриджа з тонером на основі ISO/IEC 19752.

ПЕРЕВІРТЕ ДЕТАЛІ ТА ПОЛОЖЕННЯ ТА УМОВИ АКЦІЇ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Brother |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi-зв'язок | Да |
| Аксесуари в комплекті | Kabel zasilający |
| Ваги | 7,4 kg |
| Можливості друку | Druk z USB > Drukarki laserowe - Druk z USB |
| Вихідна потужність паперу | 150 arkuszy |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Двосторонній друк | Да |
| Щомісячне навантаження | 15000 str./miesięcznie |
| Місткість основного лотка | 250 arkuszy |
| Інтерфейс | USB 2.0 |
| Мoдель | HL-B2080DW |
| Марка | Brother > Drukarki laserowe Brother |
| Обсяг пам'яті | 64 MB |
| Підтримувані карти пам'яті | Немає |
| Розмір паперу | A4 > Drukarki laserowe A4 |
| Роздільна здатність монохромного друку | 1200x1200dpi |
| Роздільна здатність кольорового друку | Nie dotyczy > Drukarki laserowe - rozdzielczość kolor Nie dotyczy |
| Мережева підтримка | Да |
| Швидкість монохромного друку | 34str/min |
| Швидкість кольорового друку | Nie dotyczy |
| Стандартна щільність паперу | 163 g/m2 |
| Тип | Monochromatyczne > Drukarki laserowe monochromatyczne |
| Рівень шуму під час друку | 44 dB |
| Колір | Szare |
| Частота процесора [мГц] | 600 mHz |
- Ціна: 9 999 ₴



