Доставка зі складу 5-10 днів.
MSI Optix MAG342CQR
Чудовий дизайн і надзвичайно багата функціональність — це робить монітор MSI Optix MAG342CQR інструментом, який допоможе вам заново відкрити для себе ігри. Міцна конструкція в поєднанні з панеллю VA UWQHD забезпечує найкращий ігровий досвід у кожній деталі. Насичені кольори, найдрібніші деталі та надзвичайно швидкий час відгуку – це функції, які допоможуть вам досягти успіху на віртуальних полях битв. Зустрічайте ігровий монітор MSI Optix MAG342CQR.
Ультраплавний ігровий процес
Монітор MSI Optix MAG342CQR оснащений панеллю VA, яка характеризується частотою оновлення екрана 144 Гц і часом відгуку матриці 1 мілісекунда. Завдяки цим параметрам вони можуть запропонувати значні переваги в іграх, які містять швидкі, динамічні сцени, такі як FPS (First Person Shooter), усілякі «файтинги», симуляції автомобільних перегонів, стратегії в реальному часі та спортивні ігри.< / p>
Перевірте інші монітори MSI:
MSI PRO 23.8" MP241X (PROMP241X)
починаючи з 369,00 злотих
MSI MPG Artymis 273CQRX-QD
починаючи з 998,90 злотих
MSI PRO MP243
починаючи з 447,00 злотих
MSI 27" Optix G27CQ4
починаючи з 1049,99 злотих
MSI 34" MAG342CQPV
починаючи з 1499,00 злотих
MSI Optix 30" MAG301CR2
починаючи з 1418,72 злотих
MSI 31,5" G321CU
починаючи з 2499,00 злотих
MSI 24" G2422
починаючи з 499,00 злотих
MSI Creator 32" PS321URV
починаючи з 2399,00 злотих
MSI 31,5'' G321CUV
починаючи з 1489,00 злотих
MSI PRO 23,6" MP242C
починаючи з 385,00 злотих
MSI Optix 34" MPG341QR
починаючи з 2897,00 злотих
MSI PRO MP341CQW (PROMP341CQW)
починаючи з 1919,00 злотих
MSI PRO MP243P (PROMP243P)
починаючи з 549,00 злотих
MSI Optix G274QPFQD
починаючи з 1699,00 злотих
MSI Optix 23.8" G241V E2
починаючи з 749,00 злотих
MSI 27" G27CQ4E2
починаючи з 1039,00 злотих
Комп’ютерний монітор MSI G272QPF 68,6 см (27") 2560 x 1440 пікселів Wide Quad HD LCD Чорний
починаючи з 1344,97 злотих
MSI 24" Oculux NXG253RDE Black (9S63BB07T002)
починаючи з 3256,85 злотих
MSI 32" G321Q
MSI Optix 34" MAG342CQR
починаючи з 1600,00 злотих
MSI Optix 30" MAG301RF
починаючи з 1900,00 злотих
MSI 27" Pro MP273W
починаючи з 597,00 злотих
MSI Modern 23,8" MD241P
MSI Optix 27" G272CQP
починаючи з 1139,00 злотих
MSI Oculux 24,5" NXG253R
починаючи з 1901,00 злотих
MSI 24" Optix G2412
починаючи з 693,50 злотих
MSI Optix 27" MAG272CQR
починаючи з 2106,21 злотих
MSI Optix 27" MAG274QRX
починаючи з 3132,00 злотих
MSI Optix 34" MAG342CQRV
починаючи з 1559,00 злотих
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 270mm |
| Річне споживання енергії | 39 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 34 cale > Monitory 34 cale |
| Динамічний контраст | 40000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | MAG342CQR |
| Марка | MSI > Monitory MSI |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 39W Вт |
| Споживана потужність на 1000 год у режимі HDR (N) | 39 kWh |
| Розмір екрана | 51 cm |
| Роздільна здатність | 3440x1440 > Monitory 3440x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 21:9 |
| Стандарт VESA | 75x75 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | Curved > Monitory Curved |
| Тип підсвічування | WLED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴





