Доставка зі складу 5-10 днів.
Gigabyte 27" IPS G27F-EK 2 EU
Gigabyte G27F-EK 2 EU — це 27-дюймовий ігровий монітор. Висока роздільна здатність Full HD дозволить розгледіти кожну деталь. Частота оновлення 165 Гц і час відгуку 1 мс дозволять вам насолоджуватися плавним зображенням і забезпечать перевагу в іграх. Ігрові монітори Gigabyte пропонують мінімалістичний і приголомшливий дизайн і багато корисних функцій.
Отримайте перевагу
Gigabyte G27F-EK 2 EU пропонує багато функцій, які дозволяють адаптувати монітор до ваших потреб. OSD Sidekick дозволяє швидко змінювати налаштування монітора за допомогою клавіатури та миші. Gameassist дозволяє отримати перевагу в грі. Встановіть власний приціл, щоб підвищити свою точність в іграх зі стрільбою. Показуйте лічильники, щоб легко відстежувати корисну інформацію, наприклад тривалість гри. Стабілізатор прицілювання зменшує розмитість зображення під час руху, полегшуючи прицілювання.
Корисні функції
Інформаційна панель дозволяє відображати інформацію про ваше обладнання в режимі реального часу, дозволяючи відстежувати, серед іншого, температуру компонентів і кількість кадрів за секунду. Еквалайзер чорного забезпечує кращу видимість у темних місцях. Flicker-Free зменшує мерехтіння зображення, запобігаючи напрузі очей. Вбудовані динаміки забезпечують високу якість звуку. Монітор має синій світлофільтр для захисту здоров’я ваших очей.
Мінімалістичний дизайн
Gigabyte G27F-EK 2 EU поєднує в собі стиль і функціональність. Міцна основа монітора дозволяє регулювати висоту і кут нахилу екрану. Матове покриття підкреслює якість виготовлення та забезпечує гарний вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gigabyte |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 65° |
| Вага з базою | 6.6 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 21 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 90° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | 12000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | G27F 2 |
| Марка | Gigabyte > Monitory Gigabyte |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 60W Вт |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 > Monitory 1920x1080 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴

