
Монітор Lenovo G27qc-30 (66F4GAC2EU)
18 226 ₴
- В наявності
- Код: 147361147
+380 (97) 285-15-73
Менеджер продажповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доставка зі складу 5-10 днів.
Захоплюючий, чутливий геймплей у вас під рукою
Вигини, які вам сподобаються
Швидший і плавніший ігровий процес
Розширені можливості. Розкішний комфорт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,1 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | G27qc-30 |
| Марка | Lenovo > Monitory Lenovo |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 27W Вт |
| Розмір плями | 0,23mm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Розподіл | Lenovo porfolio |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | Nie dotyczy |
| Технології | Curved > Monitory Curved |
| Тип підсвічування | LED |
| Тип пристрою | Konsumenckie |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Niebieskie |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 226 ₴
