Доставка зі складу 5-10 днів.
Реальність на стероїдах
Роздільна здатність QHD і матриця IPS
Перенесіться у світ, більш реальний, ніж реальне життя. Завдяки кількості пікселів, яка в 1,7 рази перевищує кількість пікселів стандарту FHD, ігри набувають абсолютно нового виміру. Матриця IPS забезпечує надзвичайно яскраві кольори, а кут огляду 178º означає, що ви можете насолоджуватися ними з будь-якого місця. З більшою кількістю пікселів і більшою глибиною ігри стають такими ж реалістичними, як ніколи.
Відкрийте всі приховані деталі
DisplayHDR 400
Переглянути повне зображення. Технологія HDR400 підвищує рівень контрастності, підкреслюючи чорне і біле. Це полегшує виявлення ворогів, що ховаються в тіні. Навіть у сценах зі слабким освітленням чітко видно кожну деталь.
Реагуйте в реальному часі
Частота оновлення 165 Гц і час відгуку 1 мс
Без уповільнення. Частота оновлення 165 Гц усуває затримку, забезпечуючи геймерам високий рівень досвіду та неймовірно плавний ігровий процес. Час відгуку 1 мс і краї екрана без розмиття дозволяють атакувати ворога, щойно ви його побачите.
* Якщо для часу відгуку встановлено значення [Екстремальний], рекомендовано 165 Гц. Залежно від відображуваного вмісту може виникати розмазування, але цю проблему можна вирішити, встановивши час відповіді на [Швидше].
Кожна секунда має значення
Низька затримка вхідного сигналу
Повний контроль для перемоги. Надзвичайно низька затримка вхідного сигналу забезпечує рівень точності керування, якого раніше не бачили, і дозволяє вам зловити навіть найневловиміших ворогів. Гра починається, коли ви вмикаєте екран - практично без затримки між грою та периферійними пристроями.
Концентрація без найменших порушень
Сумісність із G-Sync
Приємний, плавний ігровий процес. Сумісність із технологією G-Sync означає ідеальну синхронізацію між екраном і графічною картою, таким чином усуваючи переривання, затримки та спотворення зображення. Швидкі дії та складні ігрові сцени дуже стабільні завдяки AMD FreeSync Premium. Завдяки їм ви отримуєте таку необхідну конкурентну перевагу.
Насолоджуйтесь іграми так, як вам подобається
Ергономічний дизайн
Приймайте виклик і перемагайте. Нахиляйте, повертайте та регулюйте монітор, доки ви не помістите його в положення, де буде чітко видно всіх ваших ворогів. Ви можете вільно регулювати положення монітора, забезпечуючи максимально можливий рівень ігрового процесу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,1 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 27 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 27 cali > Monitory 27 cali |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | Odyssey G52A |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | Nie dotyczy |
| Споживана потужність | 27W Вт |
| Розмір екрана | 68 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴










