Доставка зі складу 5-10 днів.

24-дюймовий монітор із роздільною здатністю QHD

Мільярди кольорів із HDR10
Частота оновлення 75 Гц із AMD FreeSync™

Автоматичне визначення джерела

Ефективний захист очей
ПЕРЕГЛЯНУТИ ДЕТАЛІ У QHD

Відкрийте для себе деталі, які ніколи раніше не бачили. Насолоджуйтеся новими рівнями точності під час перегляду улюбленого фільму або роботи над своїм останнім проектом. До 1,7 разів більша щільність пікселів, ніж роздільна здатність Full HD. QHD дає більше простору для багатозадачності або зйомки красивих відео та зображень.
Погляд під будь-яким кутом
Монітор оснащено IPS-панеллю, яка забезпечує кришталево чисту якість кольору та широкий кут огляду 178°. Користувач може розраховувати на чудове візуальне враження під будь-яким кутом із яскравими та чіткими кольорами без розмиття.

НАСОЛОДУЙТЕСЯ МІЛЬЯРДОМ КОЛЬОРІВ

Завдяки відображенню одного мільярда кольорів ви можете насолоджуватися зображеннями з приголомшливою точністю кольорів і деталізацією. Крім того, HDR10 розширює тональний діапазон кольорів, роблячи яскраві кольори ще яскравішими, а чорні – глибшими. Кожен кадр порадує вас, і ви відчуєте його так, як задумав творець.
ІДЕАЛЬНЕ ЗОБРАЖЕННЯ БЕЗ ЛАГІВ

Частота оновлення 75 Гц
Висока частота оновлення екрана 75 Гц дозволяє монітору миттєво реагувати на кожну вашу команду, підвищуючи вашу продуктивність у будь-якій програмі. У той же час під час динамічних сцен у фільмах та іграх зображення відображаються надзвичайно плавно, щоб ви не пропустили жодної деталі, яка може вирішити вашу перемогу.
Плавна робота
Технологія AMD FreeSync™ покращує ігрові враження та швидкість відгуку, синхронізуючи частоту кадрів із частотою оновле
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 2,8kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 24 cale > Monitory 24 cale |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Nie posiada > Monitory bez wbudowanych głośników |
| Мoдель | S24A600NWU |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 18W Вт |
| Розмір екрана | 60 cm |
| Роздільна здатність | 2560x1440 > Monitory 2560x1440 |
| Роз'єми | DisplayPort > Monitory DisplayPort |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴










