Доставка зі складу 5-10 днів.
Досвід Smart TV. Хочете бути в курсі останніх новинок? Увімкніть потокову платформу або YouTube, щоб стежити за своїми улюбленими відеоблогами чи пригодами героїв, навіть якщо хтось інший користується комп’ютером.Контролюйте свій дім Розумний монітор дозволяє вам керувати домашніми пристроями завдяки підключенню до SmartThings. Увімкніть декоративне освітлення під час фільму, увімкніть робота-прибиральника під час перегляду улюбленого серіалу або збільште гучність, сидячи перед екраном. Говоріть, що вам потрібно. Функція Far Field Voice дозволить вам керувати монітором за допомогою ваш голос, навіть коли ви далеко від нього. Використовуйте помічники Bixby або Amazon Alexa та використовуйте прості голосові команди для запуску потрібних вам функцій Відображення вмісту на великому екрані Монітор сумісний з AirPlay, тому він також працює з пристроями Apple і дозволяє легко віддзеркалювати їхній екран. Переглядайте документи, фотографії, запускайте програми з iPhone, iPad або Mac, зручно відображаючи їх на 32-дюймовому екрані. Повне задоволення Завдяки вбудованим функціям адаптивного зображення та адаптивного звуку монітор забезпечить вам найкращу якість зображення та звуку в будь-якій ситуації. Він буде автоматично налаштований залежно від того, чи використовуєте ви пристрій вдень чи вночі, для прослуховування подкастів чи перегляду фільмів. Оптимальна яскравість Вам не потрібно постійно налаштовувати налаштування монітора, щоб насолоджуватися дуже якісним вмістом. Функція Adaptive Picture використовує вбудований датчик освітленості та автоматично вибирає оптимальні параметри зображення на основі умов навколишнього освітлення. Графіка буде читабельною як вдень, так і вночі, і вам не доведеться напружувати очі, щоб побачити деталі. Насичений звук Завдяки вбудованим динамікам M7 ви можете насолоджуватися мультимедіа та насолоджуватися насиченим звуком і більш захоплюючим досвідом. Крім того, функція Adaptive Sound налаштовує звук відповідно до відображуваного вмісту, щоб зробити розмови чіткішими та приємнішими. Зручність використання M7 має порт USB C, що забезпечує живлення та передачу сигналу за допомогою лише одного кабелю. Ви зменшите кількість кабелів на своєму столі, щоб зробити роботу та розваги ще комфортнішими. Більш широкий погляд на гру Увімкніть свою улюблену гру та виберіть режим Ultrawide Game View, у якому графіка відображається у широкоформатному форматі 21:9. Ви отримаєте ширше уявлення про ситуацію на віртуальному полі, полі бою чи на дорозі. Ви краще контролюватимете гру і залишите суперників далеко позаду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6,8 kg |
| Висота з основою | 517mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 194mm |
| Річне споживання енергії | 40 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 32 cale > Monitory 32 cale |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | G |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | M70B |
| Марка | Samsung > Monitory Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 40W Вт |
| Розмір екрана | 80 cm |
| Роздільна здатність | 3840x2160 > Monitory 3840x2160 |
| Роз'єми | 2x HDMI > Monitory Złącza 2x HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | 4K UHD > Monitory 4K UHD |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Białe |
| Ширина з основою | 716mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴










