Доставка зі складу 5-10 днів.
Навушники Audio-Technica ATH-M40x спеціально розроблені для професійного моніторингу та мікшування. Вони забезпечують ідеальну якість звуку та ідеальне глибоке відтворення тону. Кожен навушник можна повернути на 90° для зручного моніторингу на одному вусі. Ви можете легко скласти навушники меншого формату для зручного транспортування.
М’які навушники зі штучною шкірою забезпечать максимальний комфорт, тож вам не доведеться хвилюватися про те, що ви почуєте біль чи дискомфорт уже через кілька годин. Вони також є ідеальним захистом від навколишнього шуму. Навушники мають знімний кабель, який підключається через класичний роз'єм 3,5 мм. У комплект входить футляр для навушників і адаптер 6,3 мм для більш широкого використання.
Параметри та специфікації:
Пакет включає: навушникиСпіральний кабель: 1,2 м - 3 мПрямий кабель: 3 мкорпус 6,3 мм адаптер
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Audio-Technica |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Дизайн | around the ears |
| Довжина кабелю | 3 m |
| Інші об'єкти нерухомості | Headphone earcups, Folding construction |
| Конвертери розмірів | 40 mm |
| Маса | 240 g |
| Мікрофон | Немає |
| Прокладка кабеля | Unilateral (in one shell) |
| Опір | 35 Ohm |
| Будівництво | Closed |
| Знімний кабель | Да |
| Тип з'єднання | 3,5mm Jack , 6,3mm Jack |
| Колір | Black |
| Частота до | 24 000 Hz |
| Частота от | 15 Hz |
| Чутливість | 96 dB/mW |
- Ціна: 11 419 ₴









