Доставка зі складу 5-10 днів.
Gaming Laptop - Intel Core i5 12450H Alder Lake, 15.6" IPS anti-glare 1920 × 1080 144 Hz, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB, SSD 512GB, numeric keypad, backlit keyboard, webcam, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi, Bluetooth, 4-cell battery, Windows 11 Home
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Стан | Новий |
| Тип | Ноутбук |
| Колір | Білий |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Audio | Combo Audio Jack |
| Backlight | Monochrome |
| Barva | White |
| Battery capacity | 70 Wh |
| CPU features | Automatic Overclocking, HyperThreading, Virtualization Support |
| Cache processor | 12 MB |
| Colour coverage and certification | 45% NTSC |
| Construction material | Plastic |
| Convertibility | Rigid (classic laptop) |
| Data | USB-C |
| Display refresh rate | 144 Hz |
| Display resolution | 1920 × 1080 px |
| Display size | 15,6" |
| Display type | Anti-Glare |
| Drive interfaces | PCIe NVMe |
| Equipment | Backlit keyboard, Numeric keyboard, Memory Card Reader, Operating system, TPM 2.0 |
| Graphical output ports | HDMI |
| Graphics card brand | NVIDIA GeForce |
| Graphics card memory | 4 GB |
| Graphics card type | Dedicated |
| Hmotnost | 2,29 kg |
| Intel processor generation | Alder Lake (12th gen) |
| Keyboard language | CZ |
| Laptop Series | HP Victus |
| Luminosity | 250 Nits |
| Maximum battery capacity | 8,25 hr(s) |
| Maximum height | 23,5 mm |
| Memory frequency | 3 200 MHz (3,2 GHz) |
| Memory type | DDR4 |
| Network | RJ-45 (LAN) |
| Number of cells | 4piece(s) |
| Number of installed slots | 2 × |
| Number of processor cores | 8 × |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Optical drive | Without Optical Drive |
| Package includes | Power adapter |
| Panel type | IPS |
| Poměr stran | 16:9 |
| Processor frequency | 3,3 GHz (3 300 MHz) |
| Processor model number | Intel Core i5 12450H Alder Lake |
| Processor type | Intel Core i5 |
| SSD capacity | 512 GB (0,51 TB) |
| Size of operational RAM | 16 GB |
| Storage Type | SSD |
| Storage capacity (total) | 512 GB |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) | 2 × |
| USB-C | 1 × |
| USB-C charging | No charging via USB-C |
| Webcam | 720 px |
| WiFi | WiFi 802.11ax |
| WiFi version | WiFi 6 |
| Země | Czechia, Slovakia, Hungary, Germany, Russia, Austria, Croatia, France, Poland, Romania, Slovenia |
| Šířka | 357,9 mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Модель відеокарти | RTX 3050 |
| Потужність заряджання | 200 W |
| Частота посилення ядра | 4,4 GHz (4 400 MHz) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴






