Доставка зі складу 5-10 днів.
Apple Pro Display XDR. Діагональ дисплея: 81,3 см (32"), Роздільна здатність дисплея: 6016 x 3384 пікселів, Технологія дисплея: LED, Оригінальне співвідношення сторін: 16:9, Кут огляду по горизонталі: 89°, Кут огляду по вертикалі: 89°. Вбудований USB-концентратор, сертифікований Energy Star, колір продукту: алюміній
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 89° |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 89° |
| Динамічний контраст | 1000000:1 |
| Додаткові функції | NVIDIA G-Sync |
| Кнопка повного вимкнення | Да |
| Колонки | Nie posiada |
| Мoдель | MWPF2DA |
| Марка | Apple |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | Nie dotyczy |
| Розмір плями | 0,118mm |
| Розмір екрана | 81,28 cm |
| Роздільна здатність | 6016x3384 |
| Роз'єми | Thunderbolt, 3x USB-C |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | 4K UHD |
| Тип підсвічування | LCD |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Czarne |
| Частота оновлення | 60Hz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 999 ₴

