Доставка зі складу 5-10 днів.
27-дюймовий монітор із матрицею IPS із ультратонким каркасом, скляною передньою частиною та регульованою по висоті підставкою. Стильний плаский корпус і роздільна здатність Full HD роблять ProLite XUB2792HSU ідеальним монітором для графічних дизайнерів. Панель IPS забезпечує точне відтворення кольорів із широкими кутами огляду (178°/178°) і швидким часом відгуку. Висока контрастність і яскравість гарантують чудову продуктивність для фотографії та веб-дизайну. Регульована по висоті ніжка з функцією PIVOT гарантує широкий діапазон позиціонування екрана. Підходить для Digital Signage та офісних програм ТЕХНОЛОГІЯ IPS Технологія IPS гарантує вищу контрастність, краще відтворення кольорів і більші кути огляду, ніж найпопулярніша технологія TN. Зображення буде добре виглядати незалежно від того, під яким кутом ми на нього дивимось СЕРІЯ ULTRA SLIMM Монітори серії Ultra Slim характеризуються ультратонким каркасом корпусу. Тому вони особливо рекомендуються для створення робочих станцій, що складаються з кількох підключених дисплеїв ДЛЯ ЗДОРОВ'Я НАШИХ ОЧЕЙ Технологія Flicker-free усуває проблему мерехтіння, контролюючи яскравість екрану шляхом регулювання струму (затемнення постійного струму). Функція зменшення синього світла зменшує випромінювання світла, яке є найбільш шкідливим для очей.ГАРАНТІЯ НА НУЛЬ МЕРТВИХ ПІКСЕЛІВ iiyama надає «30-денну гарантію на нуль мертвих пікселів» на монітори серій E, B і X (формат назви: ProLite Exxx, ProLite Bxxx і ProLite Xxxx), придбані лише в авторизованих точках продажу. Якщо протягом 30 днів після покупки на екрані з’являється мертвий/завислий піксель або субпіксель, служба iiyama безкоштовно забере монітор і замінить його на абсолютно новий Магазин notebooki.pl належить до мережі авторизованих партнерів iiyama< /p>
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Iiyama |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 7 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Річне споживання енергії | 27 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | 8000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | XUB2792HSU-B1 |
| Марка | iiyama |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 2W |
| Споживана потужність | 19W Вт |
| Розмір плями | 0.311mm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | D-Sub |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
- Ціна: 9 999 ₴


