
Матричний принтер Epson PLQ-35
27 609 ₴
- В наявності
- Код: 137566264
Доставка зі складу 5-10 днів.


24-контактний принтер Epson PLQ-35 24-контактний принтер для ощадних книжок, створений як економічне рішення, що забезпечує надійність, швидкий друк і сучасний вигляд. PLQ-35 — це матричний принтер, доступний за ціною, високонадійний і здатний друкувати ощадні книжки. Цей продукт здатний відтворювати попередні емуляції, зменшуючи потребу в повторному навчанні.
PLQ-35 стане чудовим вибором, коли наявні принтери ощадних книжок необхідно замінити на більш економічне рішення. Середній час безвідмовної роботи пристрою збільшено на 150% - до 35 000 годин - а надійна технологія матричного друку дозволяє забезпечити високу якість друку та зменшити частоту обслуговування.
А коли час підтискає, принтери серії PLQ-35 можуть друкувати до 540 символів на секунду (швидкий чернетковий режим, 10 cpi), використовуючи 24 голки та 94 колонки. Крім того, разом з оригіналом можна надрукувати до 6 копій.
Основні функції Недорога доступна альтернатива іншим принтерам ощадних книжок Висока ефективність друку до 540 символів в секунду; оригінал + 6 копій Надійний Значно збільшена безвідмовна робота приладу - до 35 000 годин Сумісні витратні матеріали Міцні стрічки сумісні з усіма моделями Дизайн Покращений сучасний вигляд
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Стан | Новий |
| Тип пристрою | Принтер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ваги | 7,8 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Кількість голок | 24 |
| Марка | Epson |
| Споживання енергії | 61 W |
| Стандартна пам'ять | 128 KB |
| Технологія друку | 24 igłowa |
| Тип потужності | sieciowe AC (220-240V) |
| Емуляція | ESC/P2 |
- Ціна: 27 609 ₴
