Makita DA332DSYJ
  • В наявності
  • Код: 128996724
Makita DA332DSYJ
Makita DA332DSYJВ наявності
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний кутовий дриль DA332DSYJ містить 2. Макс. Ø свердління (дерево/сталь) 22/10 мм Швидкість холостого ходу 0 - 1100 об/хв Обладнання: Літій-іонна технологія · Обертання вправо/вліво · Гальмо двигуна · Світлодіод із функцією післясвітіння Технічні дані: Довжина продукту: 332 мм · Максимальний діаметр свердління: (дерево/сталь) 22/10 мм · Напруга: 10,8 В · Ємність: 1,5 Ач · Швидкість холостого ходу: 0 - 1100 об/хв · Ширина продукту: 68 мм · Тип: DA332DSYJ · Тип приводу (LOV): 1-швидкісний · Тип дриля : Акумуляторна кутова дриль · Тримач інструменту: Швидкозажимний · Вага: 1,3 кг · Висота продукту: 86 мм · Характеристики електроінструменту: включно з 2 батареями, вкл. валіза · Діапазон кріплення патрона: 0,8 - 10 мм. У комплект поставки входить: біта PH 2x50 · Патрон S10 · Зарядний пристрій DC10SA 10,8 В · 2 батареї BL 1015 Li 10,8 В/1,5 А·год · MAKPAC Gr.1.