Доставка зі складу 5-10 днів.


Дизайн ZeroFrame™
Конструкція ZeroFrame™ забезпечує майже необмежену площу поверхні. Завдяки цьому ви можете зосередитися на головному - на екрані.

Ергономічна підставка
Завдяки конструкції з нержавіючої сталі ви можете будь-коли легко нахиляти, повертати та регулювати висоту монітора.

Вбудований динамік
Вбудовані динаміки дозволяють насолоджуватися звуком без необхідності підключати зовнішні динаміки.

Справжній колір
Переконайтеся, що ваш кінцевий продукт виглядає так само добре в реальному житті, як і на екрані, завдяки оптимізованим налаштуванням технології Acer ColorPlus і 6-осьовому налаштуванню кольору.

Технологія Acer VisionCare™
Технологія VisionCare™ зменшує напругу очей і робить довготривале використання екрана більш комфортним.

Комфортний перегляд
Технологія ComfyView запобігає відображенню на екрані монітора, зменшуючи напругу очей. Це також гарантує більшу яскравість екрана, що, у свою чергу, безпосередньо перетворюється на задоволення від перегляду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Acer |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | IPS |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 6.2 kg |
| Висота з основою | 510mm |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Глибина з основою | 207,5mm |
| Річне споживання енергії | 25 kWh |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Діагональ екрана | 24 cale > Monitory 24 cale |
| Динамічний контраст | 100000000:1 |
| Додаткові функції | AMD FreeSync |
| Клас енергоспоживання | G |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | Nie dotyczy |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki > Monitory z wbudowanymi głośnikami |
| Мoдель | B247W |
| Марка | Acer > Monitory Acer |
| Матричне покриття | Matowa |
| Потужність динаміка | 4W |
| Споживана потужність | 28W Вт |
| Розмір плями | 0,27mm |
| Розмір екрана | 61 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1200 > Monitory 1920x1200 |
| Роз'єми | USB > Monitory Złącza USB |
| Співвідношення сторін екрана | 16:10 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada > Monitory - Nie posiada |
| Технології | LED > Monitory LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Да |
| Колір | Czarne |
| Ширина з основою | 533mm |
| Енергоспоживання в режимі очікування | 0,5 W |
- Ціна: 9 999 ₴




