Доставка зі складу 5-10 днів.

Елегантний дизайн, який вписується в будь-який простір

Спільний доступ до екрана – одним клацанням миші переверніть зображення зі смартфона на монітор

AirPlay 2 -
можливість перенесення вмісту з пристроїв Apple на більший екран

Smart Hub – найшвидший доступ до розваг із програмним забезпеченням TizenTM

Віддалений доступ - до комп'ютера завдяки хмарному підключенню

Дистанційне керування - зручне керування за допомогою пульта

SmartThings – розумний дім, створений спеціально для вас завдяки одній програмі
ПЕРШИЙ У СВІТІ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНИЙ МОНІТОР*

Використовуйте функціональний Samsung Smart M5! Цей унікальний монітор забезпечить вам найкращі умови для навчання, роботи та розваги в улюбленому місці. Вам більше не потрібен комп’ютер, щоб продовжувати роботу, яку ви розпочали в офісі – просто підключіться віддалено до робочого ноутбука або скористайтеся встановленим Microsoft Office 365. Коли ви завершите свої обов’язки, ви зможете миттєво перетворити своє робоче місце на місце відпочинку, за допомогою інтегрована система розваг.
Більше того, завдяки додатку SmartThings ви можете адаптувати свій дім до своїх потреб. Щоб використовувати всі можливості програми у взаємодії між монітором і смартфоном, достатньо один раз сполучити обидва пристрої. Програма повідомляє, серед іншого, яка програма VOD зараз запущена**.
* Перший у світі монітор, який поєднує в собі мультимедійний сервіс OTT, мобільне підключення та можливості віддаленого підключення до комп’ютера.
** Ви можете бути обмежені вибраними програмами, і вам може знадобитися придбати відповідну ліцензію.
УМІХНИЙ ТА ЕЛЕГАНТНИЙ БІЛИЙ ДИЗАЙН

Ультратонкий монітор і металева підставка товщиною 2,5 мм ідеально вписуються в будь-яку конфігурацію, мінімізуючи площу столу та збільшуючи робочий простір для творчості та комфорту. Абсолютно чистий білий дизайн додає елегантний стиль будь-якому інтер’єру.
УСЕ МОБІЛЬНЕ - НА ВЕЛИКОМУ ЕКРАНІ

Screen Mirroring — це практична функція, яка дозволяє робити копію екрана 1:1, тобто прямий попередній перегляд екрана смартфона на моніторі в реальному ч
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Сенсорний екран | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип матриці | VA |
| Додаткові характеристики | |
| Настінне кріплення | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| HDR-режим | Да |
| Вертикальні кути огляду | 178° |
| Вага з базою | 5 kg |
| Гарантійний термін (міс) | 12 |
| Горизонтальні кути огляду | 178° |
| Динамічний контраст | Mega |
| Додаткові функції | HDR |
| Клас енергоспоживання | E |
| Клас енергоефективності в режимі HDR | E |
| Клас енергоефективності в режимі SDR | G |
| Колонки | Posiada wbudowane głośniki |
| Мoдель | LS32AM501NUXEN |
| Марка | Samsung |
| Матричне покриття | Matowa |
| Споживана потужність | 26W Вт |
| Розмір екрана | 80 cm |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Роз'єми | 2x HDMI |
| Співвідношення сторін екрана | 16:9 |
| Стандарт VESA | 100x100 |
| ТВ тюнер | Nie posiada |
| Технології | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Функція повороту | Немає |
| Колір | Białe |
- Ціна: 9 999 ₴









